Günlük burç yorumları – 11 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 11 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 11 Ocak günlük Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Yıldızlar iş başında. Hareketli bir güne uyandığımız çok açık. Bugün ne olursa olsun, gülümsememiz gerekiyor. Başka yolu yok gibi.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Yine para mevzuları ve kariyer dertleri ile başlayan bir haftaya başladığınızı düşünebilirsiniz. Öyle de olabilir ama dik durun, moral bozmanın alemi yok. Maddi konularda hoş gelişmeler olabilir.
Boğa
Bugün dikkatiniz dağınık olabilir. O nedenle önemli işlerinizi ve planlarınızı iyice kontrol etmeden işe girişmeyin. Özellikle resmi yazışmalara dikkat etmenizde fayda var. Sonra manasız tiplerle muhatap olursunuz.
İkizler
Hadi bakalım İkizler bugün çenenizden çok eliniz çalışsın. Çünkü bugün, gezmeye kaynatmaya pek bir çeşnisiniz. O nedenle oturun oturduğunuz yerde yapmanız gerekenleri yapın
Yengeç
Ah, yengeçler ah! Yine ilişkiler konusunda mı takıldınız kaldınız öyle? Bugün varsa eşiniz veya ortağınız orijinal fikirler üzerinden yürüyebilirsiniz ama çok da uçmayın.
Aslan
Sizi ben bugün pek bir kariyer, çalışma azmiyle dolu görüyorum. Ha gayret bakalım bu kaç saniye sürecek. Şu satırları bile okurken azminiz tükendi işte. Siz koskoca kralsınız ama, burçları da mı siz okuyacaksınız? Daha neler!
Başak
Ah başaklar, ah! Bir sevgiliniz olsa da onların gömleklerini şöyle bir kolalayarak mis gibi ütüleseniz fena mı olurdu? Evet fena olurdu. Daha yarım saattir tanıdığınız insanın kırışık gömleğinden size ne? Yapmayın böyle!
Terazi
Bugün, koşturmalarınızda baya bir hayal kırıklığı yaşamanız olası. Arkadaşlarınızdan, kardeşlerinizden pek hayır beklemeyin. Olur ya, “Yardım eder misin?” dediğiniz konu elinize kalır.
Akrep
Çekirdek ailenizle pek de sevimsiz konular önünüzde açılıp açılıp durabilir. Ama eşiniz sevgiliniz varsa abartmadan nazlanmak için eh fena değil bugün. Ama siz siz olun çok nazın da aşık usandıracağını bilin.
Yay
İş güç, çalışanlar, çalıştığınız yer. Tabi buna evinizde dahil, maddi bir gelişme olur mu? Olur. Ama bugün önceden hazırlanmış bir kontratınız falan varsa imzalayın yok yeni bir şeye başlayacaksanız oturun oturduğunuz yerde.
Oğlak
Ben sizi neden bugün öyle bir hicranlı gördüm? Siz taş gibi oğlaksınız kendinize gelin. Öyle olaylara uzak uzak bakmak yok. Konu para mı? Sıkmayın canınızı siz parasız kalmazsınız, öğrenin şunu artık.
Kova
Şöyle bir eller havaya durumu olsa keşke değil mi? Aman pek hoş olurdu eğlenirdiniz az. Ve fakat bugün pek öyle değil. Evle ilgili ani tadilat işi çıkıp İngiliz anahtarı elinizde dolanmanız muhtemel.
Balık
Bugün eli kolu sağlam bir şekilde imajınızı gözden geçirin bakalım. Ne durumdasınız? Evet belki hayatınızı masaya yatırdığınızda içlenip ağlamak isteyebilirsiniz ama bu konuda arkadaşlarınız yardıma hazır gibi.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.