Günlük burç yorumlar – 7 Ocak 2021Günlük burç yorumlar - 7 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 7 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Ay, Mars’la kavga ederken, Güneş darbuka çalıyor.
Bugün biraz sabırlı olmaya ihtiyacımız olabilir. “Sabrın sonu selamettir.” atasözü bugün için söylenmiş.  Dingin duran kazanır.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
“Perşembe perişanlık!” diye boşuna söylememişler. Para işleri, aldı verdi hesapları, bütçeyi denkleştirmek için yapılan çalışmalar bugünün sevimsiz konuları içinde olabilir. Siz en iyisi sağınıza solunuza elleşmeden “Hıı hıı, tabi tabi” diyerek günü geçirin.
BOĞA
Derin soluklar alıp “Ya haaaavle…” diyebileceğiniz bir günden geçecek olabilirsiniz. Sağlık konularında ve günlük koşturmanızda her şey çok üstünüze geliyormuş gibi olabilir. Muhatap olduğunuz kişiler ile ilgili olabildiğince yapıcı olmaya bakın, kazanan siz olursunuz.
İKİZLER
Hayaller Paris, gerçekler Pendik. Hadi bakalım kolları sıvayıp çalışacağınız bir gün. Üstelik kendinizi biraz baskılanmış halsiz hissetmenizde cabası. O nedenle Venüs ablanın sizi gözettiğini düşünerek bir moral bitiriverin işlerinizi
YENGEÇ
Sevgili yengeçler bilirim hassas ve duyarlı insanlarsınız ve sevdiklerini korur, gözetirsiniz. Ve fakat bugün yeni bir kalp çarpıntısı duygusal geçişler için pek sevimli bir gün değil. Kırgınlıklara açık bir durumda olabilirsiniz. Üzmeyin kendinizi.
ASLAN
Bugün evet kabul edelim ki zor bir gün, ama aynı zamanda değil de. O zarif kırılgan Ay, cebinde aküyle dolanan, tuttuğunu çarpan Uranüs karşısında ne yapsın? O nedenle bugün geçin ayna karşısına saçınızı tarayın
BAŞAK
Bugün özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz iyi olur işin içinde sinirli bir elinin ayarı olmayan bir Mars var ve zamanın efendisi Satürn komutanla dalaşmakta. Eh, Satürn de sağlık evinizde. Temkinli olun yeter.
TERAZİ
Bugün özellikle öyle manasız, boş lafları çekecek ne gücünüz ne de dermanınız var. Karşınıza geçip de ipe sapa gelmez laf edenlerden uzak durun. Ruhunuzu bugün koruyun.
AKREP
Siz kaçsanız da, saklansanız da tatsız konuşmalar yine de sizi buluyor değil mi? Özellikle aileden arkadaşlardan abuk sabuk şeyler duymanız şahit olmanız mümkün. Ama Mars dolaylı Venüs direk para evinden yardım edecek.
YAY
Hizmet alıp verdiğiniz insanlarla ucundan bir sürtüşme yaşamanız olası, tabi bu işin ucu yine maddi konulara dokunacak. O nedenle bırakın karşınızdaki çok bilmişler önce eteklerindeki taşları döksün.
OĞLAK
Size bugün perde arkasından bir yardım eli uzanabilir ve özel hayatınızdan veya gizli saklı bir yerden olumlu bir güç alacaksınız gibi görüyor. O nedenle elinizi masaya sertçe vurup konuşmalar yapabilirsiniz.
KOVA
Artık kariyer iş ve aileniz konularında ciddi ciddi düşünmenin zamanı geldi sanırım. Satürn Kova da ki ilk golünü atmaya başlayabilir bugün ve yarın. Sıkı durun ve hemen karşı çıkmayın dinleyin.
BALIK
Bugün kardeşler, arkadaşlar ve komşu gibi yakınınızdaki insanlarla bir arada olmak için iyi bir zaman değil. Size her söyledikleri her akıl yürütmeleri çok fazla gelebilir. O nedenle olabildiğince az muhatap olmanızda fayda varKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.