1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Grafikleriyle Göz Kamaştıran 5 Muhteşem Yarış Oyunu (Android)

Grafikleriyle Göz Kamaştıran 5 Muhteşem Yarış Oyunu (Android)

İyi bir akıllı Telefona sahipsiniz ama ne oynayacağınıza karar veremiyor musunuz? İşte size grafikleriyle sizi mest edecek birbirinden eğlenceli Android yarış oyunları.
Günümüz akıllı Telefonları bilhassa amiral gemisi segmentinde neredeyse giriş seviye bilgisayarlarla yarışacak donanım gücüne sahip olmaya başladılar. Cihazların bu denli kuvvetli donanımlara sahip olması, mobil oyun geliştiricilerini de harekete geçirmiş vaziyette. Geliştiriciler, piyasaya sürdükleri her oyunda daha iyi grafikler sunarak gelişmiş ekranları ile akıllı Telefon piyasasını sallayan cihazların donanımlarını en etkili bir biçimde kullanmaya çalışıyorlar.

Yarış oyunları, oyun Dünyasının en tanınmış kategorilerinden birini oluşturur. Mobil oyun Dünyasında battle royal oyunlar son bir yıla damgasını vurmuş olsalar da yarış oyunlarının yeri daima diğer olmuştur. Bu listemizde Android ekosisteminin en iyi grafiklere sahip 5 yarış oyununu sıralıyoruz. Konu grafikler olduğu için cihaz donanımı çok önemli. Bu oyunları oynamak için iyi bir İşlemciye ve en az 2 GB RAM’e ihtiyaç duyacaksınız.

Real Racing 3

İyi bir yarış oyunun sokaklarda değil pistlerde olabileceğini düşünüyorsanız Real Racing 3’ün doğru seçim olacağını söyleyebiliriz. Real Racing 3, bilhassa grafikleriyle son derece eğlenceli bir yarış oyunu.

Real Racing 3 İndirmek İçin Burayı Tıklayabilirsiniz
İlgili Yazı

Android Q, 3D Touch Benzeri Bir Teknoloji ile Gelecek

Need for Speed No Limits

Neef for Speed serisi, bilgisayarlarda uzun süre nefes kestikten sonra şimdi de mobil oyun Dünyasında kullanıcıların sevgilisi haline geliyor. Oyun görkemli ayrıntılı grafikleri ve geniş oyun içi içeriği ile bir yarış oyunundan neredeyse bütün beklentilerinizi karşılayacak.

Need for Speed No Limits İndirmek İçin Burayı Tıklayabilirisiniz

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted’ın bilgisayar versiyonunu oynadıysanız ve beğendiyseniz bu oyunun sizin için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. Need for Speed Most Wanted, mobile özel olarak tasarlanmış kolay bir yarış oyunundan ziyade karmaşık bir PC oyunun mobile uyarlanmış sürümüdür.

Need for Speed Most Wanted İndirmek İçin Burayı Tıklayabilirisiniz

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 9: Legends piyasaya sürülmüş olsa da Asphalt 8: Airborne’un hala son derece iyi grafiklere ve iyi bir oyun tecrübesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Asphalt 9: Legends’ı tam kalitede oynatabilen bir Telefona sahip değilseniz Asphalt 8: Airborne’un da benzer bir oyun tecrübesi sunacağını söyleyebiliriz.

Asphalt 8: Airborne İndirmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz
İlgili Yazı

Yeni PUBG güncellemesi çoğu yenilik getiriyor!

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends İndirmek İçin Burayı Tıklayabilirsiniz

Asphalt serisinin mobil oyun Dünyasındaki yeri başkadır. Gameloft tarafından tasarlanan seri, uzun uzun yıllardan beri mobil kullanıcıların hemen her yerde eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Asphalt 9: Legends, bu uzun soluklu serinin en yeni ve en iyi oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen