Görevimiz Tehlike 7 setinde Tom Cruise ile Hayley Atwell aşkıGörevimiz Tehlike 7 setinde Tom Cruise ile Hayley Atwell aşkı

Son günlerde Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) setinde corona virüs kurallarının ihlaline gösterdiği tepki ile gündemde olan Tom Cruise konuşulduğu kadar gergin olmadığı iddia edildi. 58 yaşındaki oyuncunun rol arkadaşı Hayley Atwell ile ilişki yaşadığı ikilinin set dışında sürekli birlikte olduğu iddia edildi.

Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) setinde corona virüs önlemlerine uymayan ekibe küfrettiği daha sonra da o anların ses kaydını sızdıran 5 kişiyi kovduğu konuşulan Tom Cruise, filmdeki rol arkadaşı Hayley Atwell ile romantik bir ilişkiye başladı.
İngiliz The Sun gazetesinin iddiasına göre Cruise ve Atwell, çekimlerin ilk gününden itibaren birbirlerine yakınlık duyuyor.
Gazete, Tom Cruise ile 38 yaşındaki rol arkadaşı Hayley Atwell’ın çekimlerden sonra da birlikte vakit geçirdiklerini ileri sürdü.

İddialara göre Cruise ile Atwell, aktörün Londra’daki lüks dairesinde birlikte vakit geçiriyorlar. Filmin çekimleri bir süredir Londra’da devam ediyor.
Mission Impossible 7 (Görevimiz Tehlike 7) filminin çekimleri sırasında, koronavirüs karantinası dahil birçok zorluğun ikiliyi birbirlerine yakın hale getirdiği de ileri sürüldü.

Tom Cruise ile Hayley Atwell, filmin çekimleri sırasında Roma, Venedik, Norveç ve Londra gibi farklı lokasyonlarda bulundu.

Hayley Atwell, doktor eşinden bu yılın başlarında ayrıldı. Daha önce de model Evan Jones ile flört ettib 

Tom Cruise ise ilk evliliğini 1987 ile 1990 yılları arasında Mimi Rogers ile yaptı.
Daha sonra 1990 ile 2001 arasında Nicole Kidman ile evli kaldı. Bu sırada iki çocuk evlat edindiler.
Cruise, üçüncü evliliğini ise Katie Holmes ilesyaptı.
2006 ile 2012 arasında süren bu evlilikten çiftir Suri adında 14 yaşında bir kızı bulunuyor.

Tom Cruise Görevimiz Tehlike 7 setinde küplere bindi / Haber Detay- Tıkla Oku

Tom Cruise’un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike’den 5 kişi kovuldu / Haber Detay- Tıkla OkuSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.