1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Google Pixel Watch patentleri ortaya çıktı!

Google Pixel Watch patentleri ortaya çıktı!

google-pixel-watch-1-bir-portal-min

3 yıldır Pixel serisi akıllı Telefonlarıyla son derece ilgi gören Google, ortaya çıkan bilgilere göre yakın zamanda bir de akıllı saat modelini duyuracak. Şimdi de internete düşen bazı sızıntılar, Google Pixel Watch patenleri ile ilgili bilgi veriyor.

google-pixel-watch-bir-portal-min

Google tarafından dosyalanan patentler, Google Pixel Watch’ın kayışının pratik bir şekilde çıkartıp takılacağını gösteriyor. Bu konuda da anlaşılan o ki, mıknatıslar kullanılacak. Böylece günümüzdeki çoğu akıllı saat modeline göre bir fark yaratacak.

Google’ın bu akıllı saat modeli Pixel Watch’ı Pixel 3 serisi ile birlikte lanse edeceğine dair bazı söylentiler vardı. Fakat görülen o ki, Google bu pazara girmek için kendini hazır hissetmiyor.

İlgili Yazı

Apple Watch gerçekten hayat kurtarıyor mu?

Hatta geçtiğimiz zaman Google, Wear OS için yeni bir müdürü ekibine dahil etmişti. Bu da çalışmaların son hızla sürdüğüne kanıt olarak gösterilebilecek vaziyetler arasında yer alıyor.

Pixel Watch ne zaman satışa sunulacak?

Google’ın akıllı saatinin ne zaman lanse edileceğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Fakat 2019 yılı içerisinde tanıtılacağına dair bazı iddialar da mevut. Tabi bu iddiaların herhangi bir kaynağı yok.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Teknoloji Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen