1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Gizli Bir Milyoner, Gerçek Hayatta Battle Royal Yarışması Düzenleyecek

Gizli Bir Milyoner, Gerçek Hayatta Battle Royal Yarışması Düzenleyecek

Açlık oyunları filminin gerçekleşmek üzere olduğunu söyleyebiliriz. Adını gizleyen bir milyoner, satın aldığı bir adada gerçek bir battle royal oyunu düzenlemeyi planlıyor.
Battle royal çılgınlığı ilk olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite ile PC’de yayılmaya başladı. Ardından PUBG Mobile ve Fortnite Mobile yayınlanarak bütün mobil oyun Dünyasını etkisi altına aldı. Peki sırada ne var? Gerçek Dünya.

Süper zenginlerin Amazon’u olarak tanımlayabileceğimiz HushHush.com tarafından yapılan açıklamaya göre ismini açıklamak istemeyen bir milyoner, PUBG ve Fortnite ile zirveye ulaşan battle royal çılgınlığını gerçek hayata uyarlamak istiyor.

İlgili Yazı

En Fazla Bütçeye Sahip 10 Oyun

Açlık oyunları serisinde karşımıza çıkan distopyanın gerçekleşmek üzere olduğunu söyleyebilriz. İsmini gizli tutan milyonerin düzenlemek istediği müsabakada airsoft silahları kullanılarak cephanelere duyarlı zırhların kullanılacak. Oyun boyunca kan dökülmese de mücadele tam anlamıyla yaşanacak.

gercek-hayatta-battle-royal-yarismasi-bir-portal

Yapılan açıklamaya göre söz konusu oyunun bu kış düzenlenmesi planlanıyor. Oyun, tıpkı bir PUBG maçında olduğu gibi 100 kişi ile başlayacak. Kazanan müsabakacı, 100.000 Sterlin yani aşağı yukarı 750 bin TL değerindeki ödülün sahibi olacak.

HushHush.com, ismini açıklamak istemeyen milyonerin müsabaka için son derece hevesli olduğunu, bunun için bir ada satın almak istediğini açıkladı. 3 gün sürecek oyunlar boyunca müsabakacılar 12 saat boyunca mücadele edecek ve organizatörler tarafından sağlanan kamplarda konaklayıp yiyecek yiyecekler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen