Gigi Hadid 1 yıl önce bugün podyumda hayatının en büyük sırrını sakladıGigi Hadid 1 yıl önce bugün podyumda hayatının en büyük sırrını sakladı

Bundan tam bir yıl önce Paris Moda Haftası’nda podyuma çıkan Gigi Hadid’in o gün hayatının en büyük sırrını sakladığı sonradan ortaya çıktı. Hadid, tam 1 yıl önce Jacquemus defilesinden fotoğraflarını paylaşarak “1 yıl önce bugün, bebek kızım da orada” yazdı.

One Direction grubuyla ünlenen sonra da kariyerine solo olarak devam eden Zayn Malik ile ilişkisinden bir kız bebek dünyaya getiren Gigi Hadid, geçen yıl ocak ayında çıktığı bir defilede çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.
Hadid, o sırada henüz açıklamasa da kızına hamileliğinin ilk dönemlerindeydi. Ünlü model, 2020’nin ocak ayında Paris Moda Haftası’nda çıktığı defilede çekilen bir fotoğrafını ve bir de videosunu paylaştı. Hadid “Bir yıl önce bugün. Bebeğim oradaydı” diye yazdı.
Gigi Hadid’in bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Takipçileri Gigi Hadid’e övgüler yağdırdı.
Ocak 2020’de bir bebekleri olacağını öğrenen Gigi Hadid ile Zayn Malik bunu uzun süre kamuoyundan sakladı. Araya giren corona virüs pandemisi ve onu izleyen sosyal izolasyon süreci onların bu özel sırlarını gözlerden uzak tutmasına da yardımcı oldu.
Karantina sırasında annesi Yolanda Hadid’in çiftliğinde kalan Hadi ve Malik’in sırrı bir sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı. Hadid’in doğum günü kutlamaları sırasında Zayn Malik ve kardeşi Bella ile birlikte çekilen fotoğrafının paylaşılmasından sonra sosyal medyada genç çiftin bir bebeği olacağı iddiaları dolanmaya başladı.
Ne Hadid ne de Malik bu iddialara uzun süre cevap verdi. Ardından da Hadid, online olarak konuk olduğu Jimmy Fallon’ın sohbet programında gerçeği açıkladı.
25 yaşındaki model 23 eylülde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Kızımız aramıza katıldı ve çoktan dünyamızı değiştirdi” diyerek güzel haberi takipçileriyle paylaştı.
Buna rağmen bugüne kadar ne bebeğin adını açıkladı ne de yüzünü gösterdi.
Gigi Hadid stil eleştirilerine isyan etti: Giyimime karışmayın / Haber Detay / Tıkla OkuKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.