Gianluca Vacchi ile Sharon Fonseca’nın bebek sevincine gölge düştüGianluca Vacchi ile Sharon Fonseca'nın bebek sevincine gölge düştü

Instagram’da paylaştığı dans videolarıyla bir sosyal medya fenomenine dönüşen Gianluca Vacchi ile sevgilisi Sharon Fonseca, kısa bir süre önce ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Ancak çiftin mutluluğuna, bebekle ilgili bir can sıkıcı gerçek gölge düşürdü.

53 yaşındaki Gianluca Vacchi ile 25 yaşındaki sevgilisi Sharon Fonseca, geçen ekim ayında dünyaya gelen kızları Blu Jerusalema’nın yarık dudak ya da yarık damak olarak ifade edilen bir sorunla dünyaya geldiğini açıkladı.
Yaşadıklarına Hola dergisine anlatan İtalyan fenomen, kızının bu şekilde dünyaya gelmesinin hem kendisi hem de sevgilisi için güçlü bir darbe olduğunu belirtti.
Yarık dudak ya da yarık damak olarak nitelendirilen bu durum bir bebeğin rahimdeki gelişimi sırasında yüzünün bazı kısımlarının düzgün bir şekilde birleşmemesiyle ortaya çıkan bir sorun. Düzeltilmesi için özel bir estetik operasyon gerektiriyor.”
Gianluca Vacchi Hola dergisine verdiği röportajda bu durum kendisine söylendiğinde aklının, ruhunun ve kalbinin kızı Blu ile birlikte olduğunu söyledi. Aynı zamana benzer bir sorunla dünyaya gelen ama kendileri kadar geniş imkanlara sahip olmayan çocukları da düşündüğünü ekledi.
Vacchi, kızı Blu’nun geçirdiği operasyondan sonra durumunun düzeldiğini de sözlerine ekledi. Fakat o anda hissettiği endişeyi de “Sonuçta bu bir operasyondu anestezi gerekiyordu ve Blu da sadece birkaç aylıktı” sözleriyle dile getirdi. İtalyan fenomen Gianluca Vacchi, geçirdiği operasyondan sonra kızının yarık dudak sorununun çözüldüğünü de söyledi.
Sosyal medya fenomeni olan zengin işadamının genç sevgilisi, doğuma da dans ederek gitti. Bu dansa, genç kadını doğuma hazırlayan hemşire de katıldı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.