George Clooney: Çamaşır yıkıyorum, yerleri paspaslıyorum, mutfakta şef benimAmal Clooney ile evli olan George Clooney, Howard Stern’in sohbet programında karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlattı.
Hiç kimsenin kendisi gibi varlıklı ve güç sahibi birinden bunu duymak istemeyeceğini belirtenClooney, “Şikayet etmeyeceğim ama bu alışılmadık. Karantinanın bazı dönemleri komikti. Çünkü uzun yıllar boyunca yapmadığım bazı şeyleri yaptım” ifadelerini kullandı.
Clooney, ev işleri hakkında “Bir günde yedi kez çamaşır yıkıyorum, yerleri paspaslıyorum, mutfakta şef benim” diye konuştu.
Geçtiğimiz aylarda evlilikleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Clooney, eşi ile hiç tartışmadıklarını ifade etmişti.
Clooney, geçtiğimiz günlerde ise Tom Cruise açıklamasıyla gündeme gelmişti. Görevimiz Tehlike 7 filminin setinde salgın kurallarına uymayan set çalışanlarını küfür dolu sözlerle azarlayan Tom Cruise’un ses kaydı basına sızdırılmıştı. Bunun üzerine konuşan George Clooney, Cruise’un tepkisi haklı bulduğunu belirterek, “Bunu neden yaptığını anlıyorum ama insanlara görevlerini bu şekilde hatırlatmak benim tarzım değil” ifadesini kullanmıştı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.