1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. General Mobile 9 Pro Android Pie güncellemesi aldı!

General Mobile 9 Pro Android Pie güncellemesi aldı!

General Mobile GM 9 Pro Kullanıcıları tarafından uzun süredir umulan program güncellemesine yönelik, bazı iyi haberler bulunuyor. Sosyal medya kanalları üzerinden duyuru yapan General Mobile, GM 9 Pro modeline Android Pie müjdesini verdi. Android One programına dahil olan GM 9 Pro, biraz geç de olsa güncellemeye kavuştu. General Mobile GM 9 Pro Android Pie güncellemesine yönelik ayrıntılar haberimizde.

İlgili Yazı

Instagram’ın Adı Instagram From Facebook Olarak Değişiyor

General Mobile GM 9 Pro Android Pie güncellemesine kavuştu!

Yeni güncellemeyi sosyal medya kanalları üzerinden duyuran General Mobile, Kullanıcıların kademeli olarak güncellemeye sahip olacağını belirtti. Tüm kademelerin 10 gün içerisinde tamamlanacağını açıklayan şirket, diğer General Mobile modelleri ile ilgili açıklama yapmadı. Eğer siz de General Mobile GM 9 Pro modelini kullanıyorsanız, ayarlarda bulunan program güncellemeleri sekmesinden yeni güncellemeyi sorgulayabilirsiniz.


Android Pie birlikte önemli bazı yenilikleri getiriyor. Uyarlanabilir parlaklık, arka plan kısıtlamaları, uyarlanabilir batarya, pil tasarrufu iyileştirmeleri ve ses ayarlama kutucuğunda yapılan değişiklikler, şu an için bulunan yeniliklerden bazıları. Android Pie hakkında daha ayrıntılı yeniliklere göz atmak dilerseniz, alttaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen