Geçirgen bağırsak sendromu yaşayan Neslihan Atagül sağlık durumuyla ilgili konuştuGeçirgen bağırsak sendromu yaşayan Neslihan Atagül sağlık durumuyla ilgili konuştu

Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi koyulan oyuncu Neslihan Atagül, sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı. Atagül, yayınladığı videoda, “Gördüğünüz gibi fena sayılmam, iyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum bu arada. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı, hala var. Tedavim devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Nare karakterine hayat verdiği Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’ndan geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle ayrılan Neslihan Atagül, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Sevenlerine teşekkür eden 28 yaşındaki oyuncu, yayınladığı videoda şunları söyledi:
“Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız destek mesajları, iyi dilekleriniz, iyi niyetleriniz, ziyaretleriniz, hediyeleriniz, dualarınız ve yanımda olduğunuz için binlerce kez teşekkür ederim. Çok incesiniz, beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun…”
“Gördüğünüz gibi fena sayılmam, iyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum bu arada. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı, hala var. O yüzden biraz daha dinleneceğim ama iyiyim. Tedavim devam ediyor. Dinlendikçe daha iyi oluyorum.”
GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin öğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Geçirgen Bağırsak Sendromu meydana gelir.
Sefiri Kızı dizisinden Neslihan Atagül fotoğraflarıKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.