1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Game of Thrones’un Tepki Yağmuruna Tutulan ‘Karanlık’ Bölümü Bir YouTuber Tarafından Aydınlatıldı

Game of Thrones’un Tepki Yağmuruna Tutulan ‘Karanlık’ Bölümü Bir YouTuber Tarafından Aydınlatıldı

Yayınlanan son bölümünün fazlasıyla karanlık olduğundan ötürü topa tutulan Game of Thrones , reaksiyon yağmuruna tutulmaya devam ediliyor. Konu ile ilgili harekete geçmek isteyen bir YouTuber oldu.  Bölümün önemli sahnelerini makul biçimde aydınlatarak YouTube kanalından yayınladı.
Geçtiğimiz haftalarda son sezonuyla ekranlara geri döndü Game Of Thrones. Yayınlanan son bölümü The Long Night ile gündeme bomba gibi düştü. The Long Night, soluksuz savaş sahnesi ya da şananlarla izleyicileri etkilese de bölümün en dikkat çeken yanı fazlasıyla karanlık oluşu oldu.

Konuy ile ilgili sosyal medyada büyüyen reaksiyonlare bir cevap vermek isteyen Görüntü Yönetmeni Fabian Wagner, çekimler ile ilgili bir hata olmadığını ve tamamiyle doğal ışıkla çekildiği için bu yolla göründüğünü belirtmişti. Wagner’in konuy ile ilgili açıklamasının ayrıntılı haline alttaki ilgili haberden erişebilirsiniz.

bbf233db625044fe4482f741702c537c45cf5739
Yapılan açıklamaların sonrasında izleyiciler tepkilerini azaltmadı. Teknolojinin varlığını hatırlatarak sahnelerin makul şekilde aydınlatılabileceğini açıkladılar. Tepkilerin bir sonu olmadığını fark eden ve vaziyetten rahatsız olan YouTube kanalı Hivemind, 8. sezonun 3. bölümündeki karanlık sahneleri makul biçimde aydınlatarak yayınladı.

Hivemind’ın yaptığı aydınlatma oldukça yetenekli gözüküyor. HBO gibi köklü bir şirketin devasa bütçeye sahip Game of Thrones’ta bu yolla özensiz davranması her izleyici tarafından üzüntüyle karşılandı. Hivemind’ın yayınlamış olduğu aydınlatılmış sahneler ile ilgili kanaatleriniz bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen