1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Game of Thrones’un Son Tahtı 10 Dakikada Bulundu

Game of Thrones’un Son Tahtı 10 Dakikada Bulundu

Game of Thrones’un final sezonu reklamı olarak hazırlanan taht avında son tahtı bulmak, bir hayranın yalnızca 10 dakikasını aldı.
Fenomen dizi Game of Thrones’un 14 Nisan’da başlayacak olan final sezonu öncesi HBO’nun reklam kampanyası devam ediyor. Bu kampanyalar arasında kan bağışı kampanyası ve sanatçıların, dizide kullanılan ekipmanları kendilerine göre yorumladıkları bir sergi de vardı. Son olarak dizinin fanları, Dünyanın dört bir yanındaki saklı duran tahtları arıyordu.

İlgili Yazı

Reynmen “Derdim Olsun” Şarkısından kazandığı miktarı Açıkladı

Dizinin yapımcıları tarafından saklanan altı tahtın sonuncusunun yeri perşembe günü sabahı paylaşıldı. Bir saatlik videoda tahtın, kalevari bir yapının içinde olduğu gözüküyordu. Hayranların bu yapının New York’taki eski askeri binalardan Fort Totten olduğunu çözmeleri çok zor olmadı.

game-of-thrones-un-son-tahti-10-dakikada-bulundu-bir-portal

Queens’teki askeri yapıya yerleştirilen tahta ilk olarak ulaşan ise Melanie Joaquin oldu. HBO videoyu yayınladığı anda videoyu gören genç kadın, tahtın yerini bir bakışta anladı. Evinin çok yakınındaki bir parkta olan tahta ulaşmak için otobüsle bir durak giden kadın, binaya vardığında ise Fort Totten’in kapılarının kapalı olduğunu gördü.

Kilitli kapılar genç kadını durduramadı ve tellerde bulduğu bir açıklıktan içeri sürünerek giren Joaquin, video paylaşıldıktan 10 dakika sonra tahtı buldu. Throne of the Crypt isimli tahtın sahibi olan genç kadını, tahtın başında zırhlı, sakallı ve kürklü pelerinler giyen, diziden fırlamış gibi duran iki adam karşıladı. Sordukları birkaç problemin sonrasında da tahtı kadına teslim ettiler.

İlgili Yazı

YouTuber Mia Khalifa, Dünya evine giriyor!

Iron Throne projesinin başındaki Aramique Krauthammer, “Buraya çok hızlı geldi. Şoka girdik. Nereden geldiğini bile bilmiyoruz. Hala şaşkınım, yani -bu nasıl mümkündür?” açıklamasını yaptı.

Tahtın sahibi Melanie Joaquin, Game of Thrones tarafından kendisine verilen “Queen of Queens” unvanıyla evine döndü.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen