İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayınlandı!

Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayınlandı!

Game of Thrones 8. sezon fragmanı nihayet yayınlandı. Uzun vakittir merakla beklenen Game of Thrones final sezonu fragmanı bakalım bize neler sunuyor?

İşte Game of Thrones 8. sezon fragmanı!

Heyecanla beklenen Game of Thrones 8. sezon için ilk fragman nihayet yayınlandı. 14 Nisan tarihinde izleyicilerle buluşacak olan Game of Thrones’un final sezonu, 6 bölümden oluşacak.

Geri sayımın başladığı final sezonuna dair ilk görüntülerin paylaşıldığı fragmanda açılışı arya Stark yapıyor. Ardından savaşa hazırlanırken ejderhaları Kış Yarı’nda görüyoruz. Cersei’nin Westetros’ta kaldığı görülürken bir takım sinsi planlar içerisinde olduğu hissediliyor.

Kış Yarı’nı bekleyen büyük savaşa ilk bakışı atmamızı sağlayan fragmanda çoğu karakteri görebiliyoruz. Sözü fazla uzatmadan sizi merakla beklenen fragmanla baş başa bırakalım.

Game of Thrones final sezonu nasıl olacak?

Önceki sezonların Game of Thrones final sezonu, aksine her biri adeta bir film uzunluğunda olacak olan yalnızca 6 bölümden oluşacak. 10 bölümlük sezonların çekimleri aşağı yukarı 6 ay sürerken final sezonun çekimleri ise 10 ayda tamamlandı.

Televizyon tarihinin en büyük savaş sahnesini izleyeceğimiz dizide, bu sahnelerin çekimleri devlet tarafından, herhangi bir uçak, drone vb. ile görüntü alınmasına karşılık korunuyor. Savaş sahnesinin çekimi ise 11 hafta sürdü.

1. sezondan bu yana ilk defa bu kadar çok ana karakteri bir arada göreceğimiz savaş sahnesinin ilaveten Yüzüklerin Efendisi: İki Kule filmindeki 40 dakikalık Helm’s Deep savaşından da uzun olduğu ifade ediliyor.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen