1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Galaxy Tab S5’in çıkış tarihi belli oldu!

Galaxy Tab S5’in çıkış tarihi belli oldu!

galaxy-tab-s5-cikis-tarihi-belli-oldu-1

Samsung’un uzun süredir beklenilen yeni amiral gemisi tableti Galaxy Tab S5henüz tanıtılmamış olmasına rağmen, iki ay öncesinde bu tabletin uygun fiyatlı versiyonu Galaxy Tab S5e tanıtıldı. Tabi, gözler halen Galaxy Tab S5 modelinde.

Samsung’a yakın kaynaklar Galaxy Tab S5 modelinin S-Pen desteğine sahip olacağını onayladı. Bu sayede Apple’ın iPad Pro’da sunduğu kalem desteğine, Samsung cephesinden rakip gelirken aynı zamanda çıkış tarihi belli oldu.

İlgili Yazı

Samsung, AMD ile ortak oluyor!

Galaxy Tab S5 çıkış tarihi belli oldu!

Samsung son beş yıl boyunca amiral gemisi tabletlerini Ağustos ayında tanıttı. Güney Koreli teknoloji devinin bu geleneği bozmayacağı ve Galaxy Note 10 ile benzer şekilde tableti Ağustos ayında tanıtacağı belirtiliyor.

galaxy-tab-s5-1

Yani, tabletin tanıtılmasına iki ay kaldı. Buna ek olarak yayınlanan raporda Tab S5 özellikleri ile ilgili çoğu ayrıntıya yer verildi. Tab S5 modeline bu yıl tanıtımı yapılan / tanıtımı gerçekleştirilecek olan amiral gemisi Telefonların neredeyse tamamında kullanılan Snapdragon 855 güç verecek.

6 GB RAM’in bulunduğu tabletin depolama kapasitesi 512 GB’a kadar ulaşıyor. Bunun yanı sıra Android 9 Pie işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan tabletin ekran boyutu ve çözünürlüğü ile ilgili henüz bir bilgi ortaya çıkmadı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen