1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Galaxy S10 renk seçeneklerine bir yenisi eklendi!

Galaxy S10 renk seçeneklerine bir yenisi eklendi!

galaxy-s10-yeni-renk-secenegi-1

Son yıllarda özellikle amiral gemilerini kullanıcılar ile buluşturduktan birkaç ay sonra yeni renk seçenekleri sunmayı alışkanlık haline getiren üreticilerden birisi de, Samsung oldu. Galaxy S10 için yeni renk seçeneği satışa sunuldu.

Kısa süre önce Kardinal Kırmızısı olarak tanımladığı Kırmızı Galaxy S10 modelini Avrupa’da listeleyen Samsung’un, ” duman dalgası mavisi ” olarak tanımlanan yeni renk seçeneği ilk etapta Çin’deki kullanıcılara sunulacak.

İlgili Yazı

Samsung’dan kablosuz ekran yansıtma için patent!

Galaxy S10 renk seçeneklerine duman dalgası mavisi ekleniyor!

Henüz yeni renk opsiyonuna sahip olan Galaxy S10 modellerinin fiyatı ile ilgili net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, başta Kırmızı Galaxy S10 olmak suretiyle diğer modelleri dikkate aldığımız fiyat normal modeller ile neredeyse aynı olacak.

Galaxy S10, Çin’de satışa sunulduğunda ilk birkaç hafta içerisinde 500.000 adet satmayı başarmış ve bunun yanı sıra Galaxy S9’un satışlarını ikiye katlamıştı.

galaxy-s10-yeni-renk-secenegi

Hem Galaxy S10 hem Galaxy S10 Plus için bu renk seçeneği satışa sunulacak. Daha önce olduğu gibi teknik özelliklerde herhangi bir değişim yaşanmayacak.

Her iki akıllı Telefon gücünü Samsung’un 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli Exynos 9820 İşlemcisinden alıyor. Galaxy S10 modelinde 6.1 inç büyüklüğünde Quad HD+ çözünürlük sunan ve 19:9 formatında olan bir ekran yer alıyor. Galaxy S10 Plus ise 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen