1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Galaxy Note 9 için yeni güncelleme yayınlandı!

Galaxy Note 9 için yeni güncelleme yayınlandı!

galaxy-note-9-icin-yeni-guncelleme-yayinlandi-bir-portal-min

Yeni bir Galaxy Note 9 güncellemesi yayınlandı. Güvenlik güncellemesi bir dizi güvenlik açığını kapatıyor. Kademeli olarak dağıtılan güncellemeden beklentiler büyük.

Galaxy Note 8 için piyasaya sürülen güvenlik güncellemesi, Galaxy Note 9 için de geldi. Nisan ayı güvenlik güncellemesi ile beraber bir dizi güvenlik açığının kapatıldığı Galaxy Note 9 için güncelleme kademeli olarak dağıtılmaya başlandı.

İlgili Yazı

OPPO’nun İlk 5G Akıllı Telefonu 5G CE Sertifikası Aldı

Note 9 nisan güncellemesi dağıtılmaya başlandı!

Bildiğiniz gibi Android işletim sistemine sahip akıllı Telefonlar güncellemeleri kademeli olarak alıyor. Galaxy Note 9 güncellemesi de bu yönden geleneği bozmuyor. Güncelleme ilk olarak Romanya, Bulgaristan ve Slovakya’daki Note 9 Kullanıcıları ile buluşuyor. Diğer ülkeler için de ilerleyen günlerin değinildiğini hatırlatalım.

Peki, yeni Galaxy Note 9 güncellemesi içinde neler yer alıyor? N960FXXS2CSD2 program versiyonu bir güvenlik güncellemesi olduğu için bir dizi güvenlik açığını kapatıyor. Ayrıca cihazın kararlılığını da artırıyor.

Yeni güncelleme güvenlik dışında bazı yenilikleri de birlikte getirebilir. Bununla ilgili henüz net bir bilgi bulunmasa da Mart ayı güncellemesi ile beraber yeni kamera özelliklerine kavuşan Galaxy S9’dan sonra Note 9’un da benzer yeteneklere kavuşabileceği konuşuluyor. Ayrıca, şubat güncellemesi ile S9’a eklenen Gece Modu, bu güncelleme ile Note 9’a da gelebilir.

İlgili Yazı

Türkiye’de Akıllı Telefonlar Fiyatları Neye Göre Belirleniyor

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen

Yorumlar (1)

  1. 30nisan. Yurtiçi note 9 kullanmaktayim lakin halen nisan güncellemesi ni göremedim