İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Galaxy Note 10 64 MP kamera ile geliyor

Galaxy Note 10 64 MP kamera ile geliyor

Samsung, Note ailesinin yeni üyesi Galaxy Note 10 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Güney Koreli teknoloji devi yakın zamanda tanıttığı 64 megapiksel çözünürlüğündeki yeni kamera sensörünü bu modelde kullanmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy Note 10 kamera özellikleriyle iddialı geliyor diyebiliriz.

Samsung Galaxy Note 10 kamera tarafında iddialı

Samsung, ISOCELL Bright GW1 adlı yeni sensörünü tanıttı. 64 Megapiksel çözünürlüğündeki sensör, yeni nesil amiral gemisi modellerde kullanılacak. Yılın ikinci yarısında üretimine başlanacak olan akıllı Telefon Galaxy Note 10 kamera tarafında da karşımıza çıkacak.

galaxy-note-10-64-mp-kamera-ile-geliyor-habermi

Mobil cihazlar için sunulacak olan yeni sensör ile beraberinde akıllı Telefonların kameraları çok daha yetenekli hale gelecek.

Mevcut 48 Megapiksel çözünürlüğündeki sensör gibi 0.8μm piksel özelliğini kullanacak olan yeni sensör 64 Megapiksel çözünürlüğe sahip. Artık akıllı Telefonlar için daha çok ışık yakalayabilen, fiziksel olarak ise daha büyük bir sensör geliyor diyebiliriz.

İlgili Yazı

Asus ZenFone 6 özellikleri ve fiyatı kesinleşiyor

Samsung Galaxy Note 10 Kamera Özellikleri

ISOCELL Bright GW1 adlı yeni sensör mevcut 48 Megapiksellik sensör gibi çalışacak. Yeni sensör bunun yanı sıra tam çözünürlüklü 64 Megapiksel çekimlerde renk filtresini deşifre edebilecek. Bu sensörün Sony‘nin IMX586 48 megapiksel sensörü benzer özelliklere de sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen