1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Galaxy Fold 2’nin “Bu Sefer Olmuş” Dedirtecek Yeni Bir Konsept Videosu Yayınlandı

Galaxy Fold 2’nin “Bu Sefer Olmuş” Dedirtecek Yeni Bir Konsept Videosu Yayınlandı

Katlanabilir telefonların hayatlarımıza girmesinin üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen ortaya atılan konsept dizaynların sayısı son derece fazla. İşte karşınızda yakın ileride karşımıza çıkabilecek yeni Galaxy Fold konsepti.

İlgili Yazı

Samsung Esneyebilen Telefonlar Üretmeyi planlıyor

Galaxy Fold’un lansmanının üzerinden son derece kısa bir zaman geçmiş olduğu halde konsept dizayncıları, Galaxy Fold’un geleceğini şimdiden öngörerek bir katlanabilir telefon konsepti ortaya çıkardılar. Concept Creator adlı YouTube kanalında yayınlanan videoda, Galaxy Fold 2’nin nasıl olabileceğine dair dikkat çekici ayrıntılar bulunuyor. Videodaki cihaz, Galaxy Fold’un lansmanından sonra Kullanıcılar tarafından gelen şikâyetlere göre geliştirilmiş.

galaxy-fold-large-bir-portal

Glaxy Fold için yapılan en büyük eleştirilerden biri, cihazın katlandığında ön tarafında kalan ekranının günümüzde bulunan Android telefonlara oranla çok ufak kalması. Ayrıca kamera çentiğinin yeri Kullanıcıları son derece rahatsız etmiş gibi gözüküyor. Bazı Kullanıcılar da Galaxy Fold için S Pen’in son derece kullanışlı olabileceği tavsiyesinde bulunmuşlardı. Sözü fazla uzatmadan sizi Galaxy Fold 2’nin konsept videosuyla baş başa bırakıyoruz.

Videoda gösterilen model günümüz teknolojisiyle pek mümkün olmasa da ileride bu konseptin gerçekleşme olasılıki yüksek. Videoda gösterilenlerin çoğu, Samsung’un piyasaya sürdüğü diğer cihazlarındaki özelliklerin bir karışımı olarak karşımıza çıkıyor. Tabii önümüzdeki süreçte yeni bir Galaxy Fold’un gelip gelmeyeceği net değil yalnız şayet gelirse videodakine benzer bir dizaynla karşılaşabiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen