1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Galaxy A90 için heyecan verici konsept tasarım!

Galaxy A90 için heyecan verici konsept tasarım!

Samsung’un uzun süredir üzerinde çalıştığı Galaxy A90 modelinin, gizlenebilir kamerası ya da diğer adıyla kızaklı yapısı vasıtası ile şirket için bir ilke imza atacağını daha önce sizlere duyurmuştuk. Cihaz için render resimleri hazırlandı.

İlgili Yazı

Galaxy A90 Nasıl Olacak?

Bugüne kadar sızdırılan resimlerden yola çıkılarak hazırlanan resim ve tanıtım videosu son derece dikkat çekiyor. Zira, Galaxy A90 dizaynı ile çok kısa bir süre içerisinde Samsung’un en ilgi çekici akıllı Telefonu haline gelebilir.

Galaxy A90 tasarımı için heyecan verici konsept!

Galaxy A90’ın her iki tarafında aynı kamera kullanılıyor. Daha doğrusu siz ön kamerayı açtığınızda önde olan kamera arka tarafa geçmek istediğinizde arkaya doğru dönüyor. Yani dönen bir kamera mekanizması bulunuyor.

galaxy-a90-tasarimi-5-bir-portal

Bunun yanı sıra cihazın kızaklı dizaynı vasıtası ile kamerayı kapattığınızda çerçevesiz ve çentiksiz bir ekrana sahip oluyorsunuz. Ayrıca, cihazda ekrandan parmak izi okuma çözümünün kullanılacağı vurgulanıyor.

Bu görsel ve fotoğrafların sızdırılan görsellerden yola çıkılarak hazırlandığını ve gerçek cihaza kıyasla farklılık gösterebileceğini tekrar hatırlatmak isteriz.

İlgili Yazı

Samsung, Yanlışlıkla Galaxy A Serisinin Detaylarını Paylaştı

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen