İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Fotoğrafları Harita Üzerinde Görmenizi Sağlayan Galeri: Photo Map

Fotoğrafları Harita Üzerinde Görmenizi Sağlayan Galeri: Photo Map

Hiç fotoğraflarınızı nerede çektiğinizi merak ettiniz mi? Play Store’da bulunan bir uygulama, bu soruyu her yönüyle yanıtlıyor.
Google’ın hâlihazırda bütün Android akıllı Telefonlarında bulunan Fotoğraflar uygulaması, fotoğraflarınızı nerede çektiğinizi harita üzerinde gösteriyor. Bu sayede herhangi bir yere gezme amaçlı gittiğinizde, çektiğiniz fotoğrafları tek bir albüm hâline basitçe getirebiliyorsunuz.

Silikon Vadisi devinin sunmuş olduğu bu özellik, her ne kadar kullanımı kolay olsa da bazı eksiklere sahip çünkü markete gittiğinizde çektiğiniz fotoğraflar dâhil Google, bütün fotoğrafları aynı harita üzerine ekliyor ve lüzumsuz fotoğraf kalabalığı oluşabiliyor. İşte tam da bu noktada Photo Map adlı uygulama ortaya çıkarak Kullanıcıları büyük bir dertten kurtarıyor.

android-telefonunuzda-fotograflari-harita-uzerinde-gormenizi-saglayan-galeri-photo-map-bir-portal-1

XDA Kullanıcısı Dennyw tarafından tasarlanan Photo Map uygulaması, sahip olduğu algoritmasıyla lüzumsuz fotoğrafları Kullanıcıların haritasından temizleyerek temiz bir görünüm sağlıyor. Bu sayede Kullanıcılar, gittikleri yerde çektikleri fotoğrafları ayrıntılı bir biçimde görüntüleyebiliyor, paylaşabiliyor ya da silebiliyorlar. Aynı zamanda uygulama; uydu, hibrit ve arazi harita görüntüleme seçeneklerini de Kullanıcısının beğenisine sunuyor.

Photo Map programını indirmek için altta bulunan bağlantından bakabilirisiniz.

Buradan İndirebilirsiniz
İlgili Yazı

Google, Android Kullanıcılarını özgür bıraktı!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen