İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fortnite’ın Her Şeyi Değiştirecek Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Fortnite’ın Her Şeyi Değiştirecek Yeni Güncellemesi Yayınlandı

En tanınmış Battle Royal oyunlarından biri olan Fortnite’ın geliştiricisi Epic Games, oyuna yeni bir güncelleme getirdi. Yayınlanan güncelleme notlarında önemli değişiklikler mevcut.

Fortnite Yeni Guncelleme

Yeni bir Fortnite güncellemesiyle karşı karşıyayız. Epic Games’in 8. sezonun başlangıcında neden bir sürü aracı oyundan kaldırdığını da bu güncellemeyle anlamış olduk. Şirketin planı, yeni gelecek araçlar için yer açmakmış. Oyuna yeni eklenen ilk araç, ‘Vantuzlu Top’ oldu.

İlgili Yazı

Fortnite’ın 8. Sezon Sinematik Video Geldi

epic-games-fortnite-guncelleme-bir-portal
Vantuzlu Top, hamster topuna benzeyen ve kanca tutturulmuş tek kişilik bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Bu kancayı haritadaki yüksek yerlere tırmanmak için kullanılabilir. Ayrıca bu araç, rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi kapamak adına boost eklentili halde geliyor.

Vantuzlu Topun dışında Epic Games, platformlar arası oyun sistemine de bazı değişiklikler getirdi. Bu yama ile beraber artık Xbox One ve PS4 kullanıcıları aynı oyun havuzunda olacaklar. Switch kullanıcıları ise mobil kullanıcılarla aynı oyun havuzunda yer alacak.


Bir diğer büyük değişiklik ise otomatlara geldi. Bundan sonra otomatlar bedava kullanılabilecek. Ancak bir eşya ya da silah aldıktan sonra otomatlar kaybedilecek. Yani tek kullanımlık olacak.

fortnite-yeni-guncelleme-bir-portal
Vantuzlu Top’un, oyunu oynanış yönünden büyük oranda etkileyeceği net. Yapılan diğer değişikliklerin tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen