1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fortnite kullanıcılarına tekrar doğma müjdesi!

Fortnite kullanıcılarına tekrar doğma müjdesi!

Fortnite güncelleme yaparak kullanıcıların yeniden doğmasını planlıyor. Oyun şu an hala en popüler hayatta kalma oyunlarından biri. Ancak bu popülerlik onun diğer oyunlardan gördüklerini kendi oyununa almasını engellemiyor. Epic Games, Apex Legends‘ın tekrar doğma sistemini kendi oyununa ekliyor.

Fortnite için bu ilk değil!

Daha önce de farklı oyunlardaki özellikleri kendi oyununa eklediği görülen oyun için bu bir ilk değil. Epic Games, kendilerine rakip oyunlardaki en popüler özellikleri biraz da değiştirdikten sonra oyuna ekliyor.

İlgili Yazı

Güzel Grafikleriyle Göz Kamaştıran 5 Android Yarış Oyunu

Yeniden Doğma Kamyonu olarak adlandırılan tekrar doğma sistemi, savaşta ölen kullanıcıları Apex Legends’taki gibi tekrar doğma noktalarında geri getirmenize imkân sağlayacak. Bu sayede oyun içerisinde ölen takım arkadaşlarınız ellerinde silahları ya da eşyaları olmadan geri dönecekler. Onları canlandırmadan önce onlara verebileceğiniz bir şeylerinizin olmasından emin olsun. Sistem Apex’tekinden farklı olarak bir nokta yerine kamyonette çalışacak.

Fortnite-Respawn-Van-bir-portal

Eğer bir takım arkadaşınızı canlandırdıysanız, onu tekrar canlandırmak için belli bir süre beklemeniz gerekiyor. Çünkü kullanıcılar tekrar doğmasının sonrasında sistem kendini belli bir süre kapatacak.

İlgili Yazı

Apex Legends güncellemesi çıktı!

Apex Legends’taki sistemin neredeyse benzeri!

apex-legends-guncellemesi-cikti-bir-portal

Bu sistem yeni fakat en popüler hayatta kalma oyunu Apex Legends’taki ile neredeyse birebir aynı. Oyunda bir takım arkadaşınız öldüğünde Yeniden Doğma İstasyonu adı verilen noktalarda, onu yeniden canlandıra biliyorsunuz. Eskiden sahip olduğu silah ve eşyalar olmadan canlanan takım arkadaşınıza, kendi silahınızı ya da yedek silahlarınızı verebiliyorsunuz.

Epic Games’in şubat ayından itibaren düşünüyoruz dediği bu yeni sistemin önümüzdeki hafta oyuna eklenmesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen