İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Firefox Send Android telefonlara geliyor!

Firefox Send Android telefonlara geliyor!

firefox-62-güncellemesi-bir-portal-min

Mozilla’nın sunmuş olduğu Firefox Send isimli dosya paylaşım servisi yakın zamanda Android Kullanıcılarının da hizmetine sunulacak.

İlgili Yazı

WhatsApp’a Uygulama İçi Web Tarayıcısı Geliyor !

Mozilla isimli kar amacı gütmeyen kuruluşun geçtiğimiz Cuma günü hizmete sunmuş olduğu Firefox Send isimli servis vasıtasıyla kayıt olmadan 1 GB, kayıt olmanız durumunda 2.5 GB veri paylaşmanız mümkün oluyor. Bunlar dışında paylaştığınız verilere zamanlayıcı koyma, paylaştığınız verileri şifreleme, dosyanın maksimum kaç kez indirileceğini saptama gibi özelliklerde uygulamanın getirileri arasında.

Bu servisin kullanıma sunulmasının sonrasında ortaya çıkan ayrıntılara göre kısa süre içerisinde Android Kullanıcıları da bir uygulama yardımı ile basitçe bu hizmeti kullanabilecek. Aynı biçimde Android Kullanıcıları da tıpkı masaüstünde olduğu gibi uygulamanın bütün özelliklerinden yararlanabilecekler.

Firefox-64-güncellemesi-kullanıcılara-sunuldu-bir-portal-min

İlgili Yazı

Chrome Kullanıcıları Dikkat: Tarayıcınızı Acilen Güncelleyin

Firefox Send iOS Platformuna da gelebilir!

Mozilla tarafı yaptığı açıklama ile uygulamanın önce Android’e geleceğini, yapılacak geri dönüşler ve uygulamanın kullanım istatistikleri neticesinde gerek görülmesi durumunda uygulamanın gelecekte iOS platformuna da çıkabileceğini açıkladılar. Fakat şunu da dikkate almak gerekir ki Mozilla’nın bu servisinin kısa vadede iOS platformuna gelmesi beklenmiyor.

Kendisinin Dropbox, Google Drive, Box, OneDrive ve WeTransfer gibi birçok rakibi olsa da Firefox Send gizlilik ile ön plana çıkmayı başarıyor.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Mobil Uygulama Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen