Ferah Zeydan verdiği kilolarla gündemdeFerah Zeydan verdiği kilolarla gündemde

X Faktör Star Işığı yarışma programıyla adını duyuran Ferah Zeydan, son zamanlarda verdiği kilolarla gündemde yer alan isimler arasında. Peki Ferah Zeydan kimdir, nereli ve kaç yaşında?

X Factor Star Işığı yarışma programıyla adını duyuran Ferah Zeydan, son zamanlarda verdiği kilolarla gündemde yer alan isimler arasında. Yarışma Programı sonrası Sinan Akçıl ile birlikte yaptığı ‘Biri bana gelsin’ ve ‘Şarttır’ düetleriyle geniş bir kitleye ulaşan ve adından iyice söz ettiren Zeydan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor.

İşte 1994 yılında Mersin’de dünyaya gelen Zeydan hakkında bilgiler..

FERAH ZEYDAN KİMDİR?

İsmini katıldığı yarışma programıyla duyuran Ferah Zeydan, 20 Şubat 1994 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Mersin’de bir çok amatör konser veren Ferah Zeydan, Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu.

Çok küçük yaşlardan beri müzikle iç içe olan Ferah Zeydan, sokak müzisyenliği yaparak tüm Mersin halkı tarafından tanıdı. Star TV ekranlarında yayınlanan X Faktör Star Işığı programıyla hayatı değişti.

Yarışma sayesinde Suriye’de yaşayan ve uzun zamandır göremediği babasıyla yan yana geldi. Sinan Akçıl ile beraber yaptığı ‘Biri bana gelsin’ ve ‘Şarttır’ düetleriyle geniş bir kitleye ulaştı. Ferah Zeydan
Emre Aydın’ın yapımcılığında çıkarttığı şarkılarla da büyük beğeni topladı.

MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI İLE 70 KİLO VERDİ

Ferah Zeydan, geçen yıl geçirdiği mide küçültme ameliyatı ile 70 kilo verdi. Genç şarkıcı, midesinin bir kısmını aldırıp, sıkı bir diyet uyguladıktan sonra kendi deyimiyle hayata yeniden döndü.

Sokakta karşılaştığı sevenlerine kendisinin Ferah Zeydan olduğunu ispat etmekde zorlandığını ifade eden şarkıcı, yeni haliyle çok mutlu olduğunu ifade etti.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.