Eser ile Berfu Yenenler’in oğlu Kuzey’in ayağı alçıya alındıEser ile Berfu Yenenler'in oğlu Kuzey'in ayağı alçıya alındı

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Berfu Yenenler, Kuzey’in ayağı sargıda fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı ve başlarına gelen talihsiz olayı anlattı.

EserBerfu Yenenler çiftinin Ekim 2019’da dünyaya gelen oğulları Kuzey dün ayağını çatlattı. Hastaneye kaldırılan Kuzey’in ayağı alçıya alındı. Üzücü olayı sosyal medya hesabından duyuran Berfu Yenenler şu ifadeleri kullandı:

“Ah minik patatesim. Dünden beri nasıl oldu da birden ayağının üstüne basamamaya başladın, nasıl apar topar hastaneye gittik, nasıl çatlak oldu, nasıl alçıya alındı diye düşünüp duruyorum. Annelik gerçekten nasıl bir vicdan yumağı sadece anneler anlar beni. Neyse ki o yumoş suratınla benden daha güçlüsün de hızlıca toparlıyorsun. Ne ağlıyorsun, ne sızlanıyorsun Kuzey emmim. Hemen elimi tut da birlikte koşturalım minik kuşum. Ve artık bütün nazarlar bizden hatta bütün bebeklerden uzak olsun.”

Bilim-kurgu gerilimi Voyagers’tan ilk fragmanKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.