İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. +18
  3. Erkeklerin Kadınlarda Seksi Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Seksi Bulduğu 10 Şey

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-6-bir-portal

Kadın erkek ilişkileri kuşkusuz son derece karmaşık. Herkesin arzuları ve zevkleri birbirinden farklı. Bu nedenle bir insanla ahenk sağlayabilmek için onu çok iyi tanımak gerekiyor.

Ancak çoğu kişi karşı cinse karşı çoğu şeyi gizliyor. Erkeklerin de kadınlarda çok çekici bulduğu yalnız itiraf etmedikleri, kabul etmedikleri bazı şeyler var. Siz ne düşünüyorsunuz, erkekler altta yazılanları seksi buluyor mu?

İlgili Yazı

Kadınları Baştan Çıkarabileceğiniz 11 Zevk Noktası

1. Gözlerin içi

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-1-bir-portal

Muhtemelen çoğu kişi yeni tanıştığı kişide ilk gözlerin dikkatini çektiğini ve ya gözlerden etkilendiğini söyleyecektir. Bu büyük bir klişedir yalnız bilimsel olarak da gözler son derece etkilidir.

Gözlerin rengi, büyüklüğü ve yapısı aradaki çekimi büyük ölçüde etkilerken çoğu erkek gözün içinde,irisi çevreleyen karanlık halkadan etkilenir. Kadınların gözlerindeki bu halkanın koyuluğu arttıkça çekicilik de artar. Bilinçaltına daha sağlıklı bir ilişkinin mesajları gönderilir.

2. Vücudun kendi kokusu

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-2-bir-portal

Parfümler ve kişisel bakım çiftler arasında önemli olsa da erkekleri asıl etkileyen kadınların biyolojik kokularıdır. Bazen duygu durumlarına bazı durumlarda adet döngülerine göre salgıladıkları bu koku maalesef hiçbir parfümde bulunamaz ve her insana özeldir. Erkekler kadınların kendi kokularını son derece seksi bulurlar.

3. Uzun dalgalı saçlar

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-3-bir-portal

Kısa saç sevdiğini söyleyen erkeklerin bile çoğu kadınlarda uzun saçı oldukça çekici ve seksi bulur. Ancak oldukça klişe olduğu için kabul etmesi zordur. Özellikle dalgalı, uzun ve bakımlı saçlar düşünülenden daha fazla çekim etkisi yaratır.

4. Kum saati vücuterkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-4-bir-portal

Her ne kadar herkes aynı vücut tipine sahip olup incecik görünmeye çalışsa da erkekler hala kum saati vücutları son derece seksi buluyorlar. Büyük göğüsler ve büyük kalçalar, itiraf edemeseler de onları etkileyen unsurlar arasında yer alıyor.

Ancak çoğu zayıf, şekilli ve abartıda uzak vücutlardan hoşlandıklarını söylüyorlar. İtiraf edemeseler de büyük kalçalar her zaman dikkatlerini çekiyor.

5. Ses tonu

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-5-bir-portal

Her ne kadar erkekler ilk olarak fiziksel özelliklere bakıyor gibi görünse de kadınların ses tonu aradaki çekimin başrollerindendir.

Etkili ve düzgün konuşma, sesin tonu ve yüksekliği etkili iletişimin de önemli unsUrlarıdır. O yüzden kadınların sesi çoğu erkek tarafından çok seksi ve ya itici bulunabilir.

6. Göğüsler

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-6-bir-portal

Elbette erkeklerin göğüsleri çekici bulduğu büyük bir sır değil, fakat çoğu zaman itiraf etmekten kaçtıkları bir durum. Açık açık hiçbir ortamda söylemeyi tercih etmeseler de aslında ilk dikkat ettikleri şeylerden biri.

7. Fiziksel simetri

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-7-bir-portal

Eski Mısır’da kusursuz güzelliğin bir tanesi de fiziksel simetriydi. Erkekler farkında olsalar da olmasalar da bilhassa yüzdeki simetri onları etkiliyor. Elbette her kadın kusursuz bir yüze sahip değil, olmak zorunda da değil…

8. Dudaklar

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-8-bir-portal

Erkekler dudakları bütün diğer özelliklerden daha fazla çekici bulurlar ve bu hususta son derece dikkatlidirler. Genellikle bedenin en seksi ve etkileyici parçası olarak görürler.

Dolgun dudaklar onlarda yüksek bir cinsel çekim yaratır. Bu nedenle dolgun dudaklı kadınları daha seksi bulurlar.

9. Kırmızı renk

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-9-bir-portal

Aşkın rengi kırmızıdır. Farklı renklerin ise bilinçaltımızı ve zihnimizdeki kanaatleri etkileyebildiği de bir gerçek. Kırmızı renk ise doğal bir afrodizyak etkisi yaratır. Aynı zamanda güç ve çekiciliği temsil eder. Kadınlarda kırmızı renk görmek ise erkeklerin seksi bulduğu şeylerden biridir.

10. Koyu saç rengi

erkeklerin-kadinlarda-seksi-bulduklari-seyler-10-bir-portal

Herkesin aklına seksilik denilince sarı saç gelse de 2008’de yapılan incelemeler sonucu sarışın kadınların çok da üst sıralarda yer almadığı erkeklerin genelde siyah ve kahverengi yani koyu renkli saçları seksi bulduğu ortaya çıktı.

İlgili Yazı

Seks Hakkında Öğrendiğinizde Şaşıracağınız 10 İlginç Bilgi

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen