Enis Arıkan: Hazal Kaya süt annelik yaptıEnis Arıkan: Hazal Kaya süt annelik yaptı

Oyuncu Enis Arıkan, Benden Ne Olur filmini çekerken set aralarında Hazal Kaya’nın hasta bir bebeğe süt annelik yaptığını açıkladı.

Enis Arıkan, Exxen’de yayınlanan programında yakın arkadaşı Hazal Kaya ile ilgili özel bir anı paylaştı. Hazal Kaya ile birlikte rol aldıkları ‘Benden Ne Olur’ filmini çekerken set aralarında Kaya’nın hasta bir bebeğe süt annelik yaptığını söyledi.

“MUTLULUKTAN AĞLADI”

Arıkan, bir ay sonra ise Hazal Kaya’dan bebeğin iyileştiğini ve büyümeye başladığının haberini duyunca mutluluktan ağladığını açıkladı.

Hazal Kaya’nın bu davranışı ise hem programı izleyenleri hem de sosyal medya kullanıcılarını bir hayli duygulandırdı. Güzel oyuncuya örnek davranışından dolayı övgü dolu yorum geldi.

“TÜKENDİ”

30 yaşındaki Kaya, yeni projelerinin yanı sıra henüz bir yaşına yeni giren oğlu Fikret Ali ile de ilgileniyor. Güzel oyuncu, yorgun düştüğü anı “Tükendi” notuyla sosyal medyadan paylaşmıştı.Nisan 2019’da nikah masasına oturan Hazal Kaya-Ali Atay çifti, aynı sene oğulları Fikret Ali’yi kucaklarına almıştı. İkili zaman zaman keyifli anlarını takipçileriyle de paylaşıyor.

Akrep 6. yeni bölüm 2. fragmanıKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.