İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Energizer Katlanabilir Telefonunu Tanıttı!
Trendlerdeki Yazı

Energizer Katlanabilir Telefonunu Tanıttı!

Energizer, daha önce 18.000 mAh bataryalı Telefonu çıkartarak dikkatleri üstüne toplamıştı. MWC 2019‘da yeni katlanabilir Telefonu Energizer Power Max P8100S modelini duyurdu!

Energizer Power Max P8100S karşınızda!
MWC 2019‘da sessiz sedasız ilan edilen Power Max P8100S, iki ekrana sahip bir katlanabilir Telefon olarak karşımıza çıktı. Dış tarafta yani ana ekran olarak adlandırabileceğimiz ekran 6 inç ve Full HD Plus çözünürlüğüne sahip. İç tarafta bulunan ikincil ekran ise 8.1 inç boyutlarında ve yine Full HD Plus çözünürlük ile karşımızda.

En-ucuz-katlanabilir-telefon-Energizer-Power-Max-P8100S-sunuldu-bir-portal-1

Telefon cam fanus içinde tanıtıldığı için Power Max P8100S üzerindeki ekranların nasıl çalıştığı ve katlanabilir sistemin nasıl olduğu konusu ile ilgili herhangi bir bilgi yok.

Tasarımına gelecek olursak, Energizer için maliyet açısından makul, yalnız bunun yanı sıra bize zamanla ne kadar dayanabileceği konusu ile ilgili net olamayan ve akardeonu anımsatan katlanabilir bir menteşeye sahip. Aslında dizaynsal olarak beğeni toplayabilecek bir cihaz değil.

Donanım özellikleri ve kamera özellikleri dizaynına göre son derece şaşırttı. Telefonda çift arka kamera bulunuyor. Ana kamera 48 megapiksel bir sensör, ikinci kamera 12 megapiksel bir sensör ile karşımıza çıkıyor. Ön tarafta ise 24 megapiksel bir ön kamera barındırıyor.

En-ucuz-katlanabilir-telefon-Energizer-Power-Max-P8100S-sunuldu-bir-portal-3

Donanım tarafında, Qualcomm’un Snapdragon 855 prosedürcisini kullanan cihaz ilaveten 8 GB RAM ve 256 GB artırılabilir depolama alanına sahip. 10.000 mAh batarya ile de en yüksek tüketim performansını gösterecek cihazlar arasına girmesi bekleniyor.

Bu arada cihaz 5G özelliğini barındırıyor ve 850 Euro olan fiyatıyla da şimdiye kadar en ucuz katlanabilir Telefon olmayı başardı.

İlgili Yazı

Heyecan Yaratan Katlanabilir iPhone Yeni konsepti!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen