Emre Aşık’ın ikinci tetikçi ayrıntısında yeni gelişme: Yağmur Sarnıç’ın sevgilisi çıktıEmre Aşık'ın ikinci tetikçi ayrıntısında yeni gelişme: Yağmur Sarnıç'ın sevgilisi çıktı

Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç’ın kendisini öldürtmek için Baycan Şenürek’i ikinci tetikçi olarak tuttuğunu iddia etmesinin ardından Sarnıç’ın “Aile dostum” dediği Şenürek ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

Yağmur Sarnıç’ın Emre Aşık’la olan dava kayıtlarına ikinci tetikçi olarak geçen Baycan Şenürek’le beraber olduğu anlaşıldı.
Sarnıç, önceki gün Şenürek’le yeni yıl kutlamalarına ait video ve fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Şenürek ise karelere, “Aşkla deniz havası. Şimdi daha güzelsin İstanbul” mesajını yazdı.
NE OLMUŞTU?Aşık, boşanma aşamasında olduğu eşi Sarnıç’ın kendisini cezaevi firarisi Erdi Sungur’la öldürtmek için tetikçi tuttuğunu öne sürerek şikâyetçi olmuştu. Sarnıç ise iddiaları kabul etmemişti.
Geçtiğimiz eylül ayında ise Aşık, Sarnıç’ın Baycan Şenürek adında ikinci tetikçi tuttuğu ihbarını aldığını söylerek, olayı mahkemeye taşımıştı. Şikâyetin ardından gözaltına alınan Sarnıç ve aile dostu olduğunu söylediği Şenürek, adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı.
Sarnıç, boşanma aşamasındaki eski eşi Aşık’ı öldürtmek için ikinci tetikçi olarak Baycan Şenürek’le anlaştığı iddialarına şu yanıtı vermişti: “Emre Aşık’ı öldürtmek için kesinlikle Baycan Şenürek’e para vermedim. Aile dostumdur. Baycan, ne başkasını ne de Emre Aşık’ı tanır. Suçlamaları kabul etmiyorum.”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.