İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Elon Musk: Tesla’yı zor günler bekliyor

Elon Musk: Tesla’yı zor günler bekliyor

Kurulduğu tarihten beri önemli sorunlarla yüz yüze gelen Tesla, bilhassa finansal anlamda büyük problemler yaşıyor. Her defasında bu sorunları bir şekilde aşan firma, bu sefer oldukça daha ciddi bir sorunla yüz yüze. Elon Musk’ın yaptığı açıklamaya bakılırsa Tesla nakit sorunuyla karşı karşıya.

Elon Musk: Tesla nakit sorunuyla yüz yüze!

Şirket içi sızıntılar, maddi sıkıntılar ve otonom sistemlerde yaşanan büyük problemlerle sık sık gündeme gelen Tesla, bu sefer oldukca daha büyük bir sorunla karşı karşıya. Elon Musk yaptığı açıklamada firma içi maliyetlerde bir düzen yapılmadığı taktirde, Tesla’nın kasasındaki nakitin 10 ay içinde tükeneceğini söylemiş oldu.

tesla-nakit-sorunuyla-karsi-karsiya-min
Son zamanlarda yapılan kapital arttırımlarına karşın Musk’ın yapmış olduğu açıklamalar, tehlikenin büyüklüğünü de işaret ediyor. Konuyla alakalı olarak çalışanlara mail gönderen Musk, tüm masraflarda mühim düzenlemeler yapılmadığı taktirde firmanın nakitinin 10 ay içerisinde tükeneceğini belirtti.

İlgili Yazı

İşte Instagram’ın En Popüler 10 Otomobili

Şirket otonom sürüş teknolojisinde de mühim problemler yaşıyor!
Geçtiğimiz günlerde dördüncü kez ölümcül bir kazaya sebebiyet veren Tesla’nın, son kazası da ölümcül. Ilk olarak Mayıs 2016‘da kazaya sebebiyet veren Tesla’nın kaza sayısı her geçen gün artıyor. Bu durum son tüketicinin, otonom araç teknolojilerine karşı, biraz daha mesafeli bulunmasına sebep oluyor

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen