1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Efsane seri Elder Scrolls, Blades ile Mobile geldi!

Efsane seri Elder Scrolls, Blades ile Mobile geldi!

Oyun Dünyasının efsanelerinden olan ve hala milyonlarca kişi tarafından aktif olarak oynanan oyun serisi Elder Scrolls, mobil platformlara “erken erişim” olarak geldi. Bu oyunun adı Elder Scrolls: Blades. Gelin oyun hakkında ayrıntılara beraber bakalım.

İlgili Yazı

Sony, PlayStation 4 İçin Iron Man Sanal Gerçeklik Oyununu Duyurdu

Elder Scrolls: Blades erken erişimde!

Dünyanın en büyük oyun stüdyolarından biri olan Bethesda, Çarşamba günü resmi twitter hesabından paylaştığı tweet ile Elder Scrolls: Blades’in iOS ve Android için erken erişim olarak kullanıma sunulduğunu duyurdu. Erken erişim, Elder Scrolls oyun serisinin yirmi beşinci yıl dönümü kutlamalarının bir parçası.

efsane-seri-elder-scrolls-telefonlara-geliyor-bir-portal

Bethesda, “Oynamaya hazır mıyız? Oyuncuları sırayla davet ediyoruz, bu nedenden dolayı e-postanızlarına davet gelip gelmediğine dikkat edin.” dedi. Bethesda söz konusu oyunu “tekrar kaydedilmiş klasik bir Elder Scrolls” olarak tanımlıyor. Karakterimiz, imparatorluk tarafından sürgüne gönderilmiş bir ajan. Olaylar bu çerçevede başlıyor ve sonrasında hikaye genişliyor.

Bu haftanın başlarında Bethesda, yirmi beşinci yıl kutlamaları için Elder Scrolls III: Morrowind‘ın bedava versiyonunu PC Kullanıcılarının hizmetine sunmuştu. Söz konusu mobil oyunun tam versiyonunun piyasaya ne zaman çıkacağı ise net değil.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen