1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Efsane dizi Supernatural final yapıyor!

Efsane dizi Supernatural final yapıyor!

Başrollerini Jensen Ackles ve Jared Padalecki’nin paylaştığı dizi Supernatural, on beş sezonun sonrasında ekranlara veda ediyor. Dizinin hayranlarını üzen haber: Supernatural final yapıyor!

En uzun dizi!

Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en uzun dizisi olma ünvanına sahip Supernatural, geçen on beş sezonun sonrasında bu sene ekranlara veda ediyor. 2019/2020 sezonu ile beraber final yapacak olan dizinin son sezonu 20 bölüm olacak.

supernatural-final-yapiyor-bir-portal

Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin türlü türlü doğa üstü varlıklarla mücadele ettiği dizide Jeffrey Dean Morgan gibi tanınmış isimler de yer alıyor. Dizi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki The CW kanalının yanısıra Netflix’te de yayınlanıyor. Efsane dizi ülkemizde Bein Connect üzerinden de izlenebiliyor.

İlgili Yazı

Game of Thrones’un Yeni Sezon Yayınlanma Saati Açıklandı

Supernatural dizisi konusu ne?

Anneleri bilinmeyen bir varlık tarafından yakılarak öldürülmesi sonucu, babalarıyla birlikte avcılık yapmaya başlayan kardeşlerden Sam; normal bir hayat sürme talebi ile abisi Dean’i ve babasını bırakıp üniversiteye gider.
Yıllarca ailesinden ayrı yaşayan Sam, abisi Dean’den aldığı, babasının kayıp olduğu haberi ile eve döner ve macera burada başlar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen