Eda Taşpınar’ın eski sevgilisi Çağrı Atakan Survivor’a katıldıEda Taşpınar'ın eski sevgilisi Çağrı Atakan Survivor'a katıldı

Eda Taşpınar’ın eski sevgilisi Çağrı Atakan, Survivor 2021 yarışmasına katıldığını açıkladı. Daha önce Çukur dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Çağrı Atakan, Survivor’a gideceğini ve ünlüler takımında yarışacağını duyurdu.

Eda Taşpınar’ın eski sevgilisi Çağrı Atakan, Survivor 2021’e gidiyor. Daha önce Çukur dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Çağrı Atakan, Survivor’a gideceğini duyurdu.
Çağrı Atakan, Survivor 2021’nin kadrosunda yer alacağını da şu sözlerle duyurdu:
“Yakında Survivor’a gidiyorum, Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışıyorum, sporla aram zaten iyi idmanlıyım. 10 yıldır yarışmayı televizyondan ilgiyle izliyordum. 1-2 dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum.”
Peki, 15 gün önce ayrıldıklarını duyuran Eda Taşpınar’ın eski sevgilisi Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara’da doğdu ve eğitimine özel bir okulda başladı. Ardından Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı.
2018 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Dizide Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte çalıştı.
Oyuncu Çukur dizinde canlandırdığı Remzi karakteriyle söylediği “ekmeğimizdeyiz” sözüyle sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girmişti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.