1. Ana Sayfa
  2. Tasarım
  3. Dünyanın ilk Kablosuz Saç Kurutma Makinesi: Volo Go

Dünyanın ilk Kablosuz Saç Kurutma Makinesi: Volo Go

Volo Beauty isimli teşebbüsün en yeni ürünü olan Volo Go, kablosuz bir şekilde kızılötesi teknolojisi ile saçlarınızı hızlı bir şekilde kurutabilmenizi sağlıyor.

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin son zamanlarda hala kablolardan bağımızı tam olarak koparabilmiş değiliz. Bu yüzden en teknolojik aletlerimizle bile priz kovalamaya devam ediyoruz. Volo Beauty isimli bir teşebbüs tarafından geliştirilen Volo Go isimli saç kurutma makinesi, en azından saçınızı kurutmak için priz arama derdine son veriyor.

vologo-bir-portal

 

Kızılötesi ısı yayma teknolojisi sayesinde standart bir saç kurutma makinesine göre çok daha hızlı bir şekilde saçları içten dışa kadar kurutabilen Volo Go, bataryası sayesinde kablolarla uğraşma derdini de ortadan kaldırıyor. Çağdaş bir tasarıma sahip olan Volo Go’nun kullanımı ise standart bir saç kurutma makinesinden değişik değil.

vologo-bir-portal-1

 

Ne yazık ki Volo Go ile ilgili sadece iyi şeyler söyleyemeyeceğiz. Şirketin izahına göre batarya, tek şarjla yalnızca 14 dakikalık kullanım sunuyor. Dolayısı ile gür, uzun saçlara sahipseniz sizin için yeterli bir ürün olmayabilir. Ayrıca ürün henüz seri imalata girmiş değil, sadece Kickstarter’da geliştirme ve imalat için fon topluyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen