Demi Lovato 3 kez felç ve kalp krizi geçirdiğini açıkladıDemi Lovato 3 kez felç ve kalp krizi geçirdiğini açıkladı

2018 yılında aşırı doz uyuşturucu nedeniyle hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Demi Lovato, o dönem yaşadıklarını ilk kez yeni belgeselinde anlattı. Üç felç ve bir kalp krizi geçirdiğini söyleyen Lovato, hala beyninde kalan hasarla mücadele ettiğini belirtti.

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Demi Lovato, 2018’de aşırı doz uyuşturucu kullanımı nedeniyle kalp krizi ve felç geçirdiğini anlattı.
BBC’de yer alan habere göre, 28 yaşındaki Lovato “Demi Lovato: Dancing With The Devil” (Demi Lovato: Şeytanla Dans) belgeselinde 2018’de aşırı doz uyuşturucu kullandığı için hastaneye kaldırılmasıyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.
Bilinci kapalı bir şekilde Los Angeles’taki evinde bulunduktan sonra hastaneye kaldırıldığını ifade eden Lovato, doktorlarının ölüme çok yaklaştığını söylediğini aktardı.
Aşırı doz uyuşturucu alması nedeniyle üç kez felç ve kalp krizi geçirdiğini belirten Lovato, “Beyin hasarı aldım ve bugün hala bunun etkileriyle uğraşıyorum” ifadesini kullandı.
“Dancing With The Devil” belgeselinin 23 Mart’ta Youtube’da yayınlanması bekleniyor.
Ünlü şarkıcı, daha önce de yeme bozukluğu ve uyuşturcu bağımlılığıyla mücadele etmek için uzun süre rehebilitasyon merkezinde kalmıştı. Lovato, rehebilitasyon dönemini de 2012 yılında yayınlanan ‘Stay Strong’ belgeselinde anlatmıştı.
Lovato, çocuk oyuncu olarak ilk kez “Barney and Friends” dizisinde yer aldı.
6 albümü olan şarkıcının ilk stüdyo albümü “Don’t Forget” Eylül 2008’de yayımlandı.
İlk haftasında 89 bin kopya satan albüm, Billboard 200 listesine iki numaradan giriş yaptı.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.