İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Deep Turkish Web’e Uyuşturucuya Özendirme Suçundan 10’ar Yıl Hapis İstendi

Deep Turkish Web’e Uyuşturucuya Özendirme Suçundan 10’ar Yıl Hapis İstendi

Sosyal medyanın sevilen isimlerinden olan Emre Kızgır ve Erdi Kızgır, 5 ay önce gözaltına alınmışlardı. Çok geçmeden serbest bırakılan Kızgır kardeşler ile ilgili yeni bir iddianame düzenlendi. Deep Turkish Web kanalının sahibi olan Emre Kızgır ve Erdi Kızgır, 4 Temmuz’da ilk kez hakim karşısına çıkacaklar.

YouTube’a ve Instagram’a yükledikleri videolarla ülke genelinden tanınmış olan Emre Kızgır ve Erdi Kızgır, yayınladıkları videolarda uyuşturucuya özendirdikleri gerekçesiyle yeniden hakim karşısına çıkacak.

Deep Turkish Web adı altında uzun süredir sosyal medyaya içerik üreten çift, 5 ay önce de aynı nedenden ötürü gözaltına alınmışlardı yalnız çok geçmeden serbest kalmışlardı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianame yeniden düzenlenerek İstanbul 21. Asliye Ceza Mahkemesi’ne sunuldu ve bahsi geçen iddianame kabul edildi.

deep-turkish-web-10-yıla-kadar-hapis-bir-portal 1

4 Temmuz’da yeniden hakim karşısına çıkacakları netleşen Kızgır kardeşler, tek tek olmak suretiyle 5’er yıldan 10’ar yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilirler. Unutmadan ekleyelim, 5 ay önce gözaltına alınan Kızgır kardeşlerin ikamet ettikleri adreste herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmamıştı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen