CZN Burak, Dubai’nin en yüksek binası Burj Khalifa’ya fotoğrafını yansıttıCZN Burak, Dubai'nin en yüksek binası Burj Khalifa’ya fotoğrafını yansıttı

Sosyal medyada yaptığı yemek videoları ile fenomen olan CZN Burak, Dubai’de restoran açacağını duyurarak dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’ya kendi fotoğrafını yansıttı.

Sosyal medya hesaplarında Anadolu ve Arap mutfağına ait yaptığı büyük porsiyon yemekler ile fenomen olan CZN Burak adıyla tanınan Burak Özdemir Dubai’de restoran açıyor.

CZN BURAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Özdemir, aslen Hatay’lıdır. Hatay Medeniyetler Sofrası adlı restoran zincirinin sahibidir.

Sosyal medya hesaplarında gülümseyerek çektiği yemek videoları ile büyük ilgi gören Burak Özdemir çektiği yemek videoları ile milyonlarca takipçiye ulaştı. Fenomen olmasının ardından yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ve insanlara yaptığı yardımlar ile de dikkatleri üzerine çekti.

Restoran zincirini günden güne büyüten CZN Burak, son olarak Dubai’de restoran açacağını duyurdu ve dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’ya kendi fotoğrafını yansıttı.

CZN Burak, 25 Aralıkta Dubai’de açacağı restoranın Dubai ve Orta Doğu’nun en büyük restoranı olduğunu ifade etti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.