İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Corolla’da Yeni Versiyonlar
Trendlerdeki Yazı

Corolla’da Yeni Versiyonlar

Toyota 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Corolla’nın iki yeni sürümünü dünya lansmanıyla tanıtacak.

Toyota 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda efsane modeli Corolla’nın iki yeni sürümünü ilk kez beğenilere sunacak. Toyota, Corolla GR Sport ve Corolla Trek sürümleriyle ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yeni Corolla GR Sport, fuarda yapılacak dünya lansmanıyla beraber Yaris GR Sport’tan sonra Toyota’nın Avrupa’daki GR Sport ürün gamına katılacak ikinci model olacak. Toyota Cenevre’de bunun dışında GR Supra, GR Supra GT4 konsepti, AWDi teknolojisine sahip Prius ve yeni Aygo’nun iki özel sürümünü de sergileyecek.

toyota corolla

Sporcu Ruhu “Corolla GR Sport’da”

Hatchback ve Touring Sports modellerinde kendi kendini şarj eden 1.8 ya da 2.0 hibrit motorlarla sunulacak olan yeni Corolla GR Sport’da kendine has dizayn ayrıntıları öne çıkıyor.

Koyu krom siyah yeni ön panjur, farklı dizayna sahip yan eşikler ve arka difüzör yeni modelin performansının altını çiziyor.

Bu sürümde bunun yanı sıra özel olarak geliştirilen 18 inç alaşım jantlar, arka koyu camlar, sis lambaları, LED farlar ve iki tonlu renge sahip hareketli gri renk de yer alıyor.

toyota corolla 2

Corolla GR Sport’un kabininde de modele özgü ayrıntılar hemen dikkat çekiyor. Deri parçalara sahip siyah kumaş spor koltuklar ve opsiyonel olarak deri döşemeler tercih edilebiliyor. Direksiyon ve vites kolunda siyah ve kırmızı dikişler sportif dizaynı daha da ileriye taşıyor.

Macera Tutkunları İçin “Corolla Trek”

Toyota’nın Cenevre’de tanıtacağı diğer model ise, aktif yaşam tarzı ve outdoor maceralardan hoşlananlara hitap ediyor.

Yeni Corolla TREK sürümü, Touring Sports modellerinde 1.8 ya da 2.0 litre hibrit motor seçenekleri ile yer alacak.

Avrupa C segmentinde, crossover tarzı araçlara artan ilgiyi yansıtacak olan Corolla Trek, Trek bisikletleri ve Toyota arasındaki işbirliğinin bir ürünü olarak öne çıkacak.

Bu beraberlik, iki markanın tamamlayıcı mobilite çözümlerini sunarken çevreye verdiği benzer değeri ortaya koymasını da sağlayacak.

toyota corolla 3

Aktif yaşam tarzına sahip aileleri hedefleyen Corolla Trek, standart modele göre 20 mm daha çok sürüş yüksekliğine sahip.

Farklı crossover tarzını önde ve arkadaki alt korumalar, özel 17 inç alaşım jantlar, arka koyu camlar, sis lambaları ve LED farlarla ortaya koyacak.

Corolla Trek’in kabininde ise, 7 inç TFT bilgi-eğlence ekranı, modele özgü iki tonlu koltuklar ve ahşap dekoratif kaplamalar yer alacak.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Otomobil Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen