1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Çocukları öpüştüren Gaga Bulut’un cezası belli oldu!

Çocukları öpüştüren Gaga Bulut’un cezası belli oldu!

gaga-bulut-17-yil-hapis-cezasi-1-bir-portal-min

Sosyal medyada “Gagabulut” lakabı ile tanınmış Bulut Altuğ, para karşılığında erkek çocukları öpüştürerek bu görüntüleri YouTube kanalında yayınlamış ve büyük reaksiyon gösterilen bu olaydan kısa bir müddet sonra tutuklanmıştı.

Geçtiğimiz Ekim ayında yaşanan bu olayda polisin harekete geçmesi ile İzmir’de 100 lira verdiği erkek çocukları öpüştüren Bulut Altuğ tutuklanmış, görüntüleri kaydeden arkadaşı F.B.B ise serbest bırakılmıştı.

Gaga Bulut, 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı!

Mahkemeden ders niteliğinde bir karar çıktı. Bulut Altuğ, İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya cezaevinden katılırken, tutuksuz yargılanan arkadaşı F.B.B ise mahkeme salonunda hazır bulundu.

Pişman olduğunu belirten Altuğ, “Ben bu tür videolar çekmiyordum. Daha önceki videolara bakabilirsiniz. Bu görüntüleri çektiğim için pişmanım. Arkadaşımın yönlendirmesi üzerine çektim. İlk defa böyle bir şey yaptım ve başım yandı. Tahliye ve beraatimi istiyorum” şeklinde konuştu.

gaga-bulut-1-bir-portal-min

Arkadaşı F.B.B. ise bir suçunun olmadığını iddia ederek, mağdurların 18 yaşından ufak olduklarını bilmediklerini ifade etti.

Mahkeme kurulu, tutuklu sanık Bulut Altuğ’a toplamda toplamda 17 yıl hapis ve 1000 gün adli para cezası verdi. Arkadaşı F.B.B’ye ise başta “cinsel istismara azmettirme” olmak suretiyle benzer suçlardan 8 yıl hapis cezası verildi.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Haber Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen