İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Chris Pratt, Galaksinin Koruyucuları 3’ün Çıkacağını Söyledi

Chris Pratt, Galaksinin Koruyucuları 3’ün Çıkacağını Söyledi

Bir zamanlar üçüncü Galaksinin Koruyucuları filmine net olarak bakılıyorken, filmin kaderi James Gunn’ın Marvel‘dan kovulmasından beri tehlikeye girmiş durumda. Filmin başrol oyuncularından Chris Pratt ise, üçüncü filmin gerçekleşeceğinden emin.
Galaksinin Koruyucuları filmlerinin yönetmeni James Gunn’ın seneler evvelce attığı ve çok da hoş olmayan içerikli tweet’lerin meydana çıkmasından sonra Marvel’ın başkanı harekete işlemiş ve James Gunn’ı kovmuştu. Bu olaydan sonra filmin geleceği muamma durumuna gelmiş ve resmi olarak yapım süreci de beklemeye alınmıştı.

galaksinin-koruyucuları-3-bir-portal
Filmin başrol oyuncularından olan Chris Pratt ise, dün Karen Gillan ile beraber katıldığı Lego Filmi 2’nin ilk gösteriminde yaptığı açıklamalarda Galaksinin Koruyucuları 3’ün net olarak çekileceğinin haberini verdi.

Variety’ye konuşan Pratt, “Üçüncü bir film olacağına söz veriyorum. Neye benzeyeceğini tam olarak bilmesem de filmde çalışan her bireyin hayranlara istediklerini vermeleri amacıyla çok uğraştıklarını ve üçlemeyi düzgün bir biçimde bitirmeye çalıştıklarından eminim.” sözlerini kullandı.

Filmin önceki işlerden nasıl şekilde ayrılacağını ve MCU’nun ilerleyişinde nasıl bir rol oynayacağını görmek aslında enteresan olacak. Marvel’ın kozmik tarafının James Gunn olmadan değişik bir yöne gideceği ise net.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen