Cemal Hünal’dan eşi Lale Cangal’a: Dünyanın en güzel gökyüzü var ama onsuz hiçbir şeye benzemiyorCemal Hünal'dan eşi Lale Cangal'a: Dünyanın en güzel gökyüzü var ama onsuz hiçbir şeye benzemiyor

Survivor 2021 yarışması için Dominik’te olan Cemal Hünal, oğluyla yaptığı telefon görüşmesinde, “Annene söyle, çok seviyorum onu. Burada dünyanın en güzel gökyüzü var ama onsuz hiçbir şeye benzemiyor” ifadelerini kullandı.

Survivor 2021’de yarışan Cemal Hünal, oğlu Doğan Atilla ile telefonla hasret giderdi. Hünal, “Oğlumun sesini duydum ne açlık kaldı ne susuzluk” dedi.
Duygusal anların yaşandığı görüşmede ünlü oyuncu 6 yaşındaki oğluna “Dodom çok özledim, aslan oğlum benim” diye seslendi.
Hünal oğlu aracılığıyla eşi Lale Hünal’a mesaj da gönderdi. Hünal, “Annene söyle, çok seviyorum onu. Burada dünyanın en güzel gökyüzü var ama onsuz hiçbir şeye benzemiyor” ifadelerini kullandı.
Lale Cangal da o anları Instagram’dan paylaşarak “Oğlum babası aradığında kayınvalidemdeydi. Heyecanlanmış, konuşamamış. Ben de kaçırdım kocamın sesini. Burada da 5 senedir ilk kez kar yağdı ama sensiz tadı yok” yazdı.
Cangal, eşini Survivor’a uğurlamadan önce paylaştığı veda mesajında ise şu ifadelere yer vermişti: “Ben sevdiklerimi paylaşamazken öyle bir iş çıkar ki, 7-24 paylaşmak zorunda kalırsın. İşte o yüzden artık onu sosyal medyamdan sakınmayacağım. Bir de kendi iyi çıktığım fotoğrafları koymak aslında tarzım değil ama bu adamla fotoğrafım cidden az… ‘Sizce Cemal hayatının normalini yaşamaya mı gitti, yarışmaya mı gitti?’ bunu zamanla göreceğiz… ‘Sizce sabır ve açlık performansı nasıl olacak?’ Ben gerçekten yorum yapamıyorum.. Göreceğiz.”Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.