1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Cem Yılmaz, Yıllık Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Cem Yılmaz, Yıllık Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, katıldığı bir aktivitete Organize İşler 2’nin Netflix’e satılması ve yıllık geliri hakkında ilgi çekici açıklama yaptı.

İlgili Yazı

Cem Yılmaz Organize İşler’in Netflix’e Satılması Hakkında Açıklama

İstanbul’da yapılan AYD Alışveriş Ekonomi Zirvesi’nde sahne alan ünlü komedyen Cem Yılmaz, Organize İşler Sazan Sarmalı’nın Netflix’te gösterilmeye başlanması ve yıllık kazancı hakkında samimi açıklama yaptı. “Çok üzerine tartışıldı. Aslında konu bir dağıtım firmasını ilgilendiren bir konuydu. Kazançlardan, yapımcılara, fikir sahiplerine aktarılan parada kusur konusuydu, çözüldü.” diyen Cem Yılmaz’ın Netflix konusuy ile ilgili açıklaması şöyle;

cem-yilmaz-yillik-gelirini-acikladi-bir-portal

“Şimdi ben Netflix olayına bir Rus Kültür Bakanı’nın baktığı gibi bakıyorum. Marka resmen bir bombardıman yapıyor adının anılması için. Ben Rus gibi düşünüyorum, bu işin altında bir şey var gibi geliyor. Pek fizibile bir vaziyet değil yani. Ona para ver, buralara dağıt… Bana pek inandırıcı gelmiyor. Ben almadım, almam da ancak alırsam fikrim değişir mi? Evet değişir.”

Etkinlikte bulunan bir iştirakçinın yıllık kazancını sorması üzerine de bir açıklama yapan Yılmaz, “Geçmiş yıllara gidersen 500 bin TL derim ancak şimdi yılda 1 veya 2 milyon dolar kazanıyorum diyebilirim.” ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz’ın açıklamış olduğu yıllık gelirini Türk Lirası’na çevirdiğimizde ise 5.4 Milyon TL ile 10.8 milyon TL arasında bir meblağ ortaya çıkıyor.

İlgili Yazı

Cem Yılmaz ‘dan NASA ‘ ya Cevap

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen

Yorumlar (1)

  1. bu adam her kuruşuna kadar hak ediyor bence