1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Modern Warfare tanıtımı yayınlandı!

Call of Duty: Modern Warfare tanıtımı yayınlandı!

call-of-duty -modern-warfare-tanıtım-videosu-yayınlandı-

Activision Modern Warfare hakkındaki tüm soru işaretlerini ve merakları giderdi. Duyurunun ardından yeni Call of Duty: Modern Warfare tanıtım videosu yayınlandı!

İlgili Yazı

İnsana ‘Unutsam da Tekrar Oynasam’ Dedirten 10 Oyun

Call of Duty: Modern Warfare tanıtım videosu yayınlandı!

Yeni Call of Duty oyununun söylentileri uzun süredir ortadaydı. Bazı sızıntılar bu oyunun Modern Warfare ismiyle geleceğini bazıları da farklı bir isimle çıkacağını söylüyordu.

Activision’ın PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Ekim 2019‘da yeni bir Call of Duty oyunu sunacağının doğrulanmasının sonrasında Call of Duty: Modern Warfare’ın ilk tanıtım videosu da yayınlandı.

Call of Duty: Modern Warfare daha önce remastered bir sürümle karşımıza çıktı. İsminin hiç değiştirilmemesinden kaynaklı birçok oyuncu bu oyunu da remastered bir sürüm sansa da oyun tamamen yeni bir hikaye ve olay örgüsüne sahip.

Ama yine de yeni hikaye içerisinde Modern Warfare serisinin en sevilen karakterlerinden Captain Price’ı da unutmamışlar. Bu yüzden yeni oyun birçok oyuncu için özel hisler bırakacak.

call-of-duty -modern-warfare-tanıtım-videosu-yayınlandı-2

Yeni Modern Warfare hikaye konusundaki ayrıntılı bilgiler net olmamakla beraber Rusya’nın Orta Doğu ile olan etkileşimlerini ilgilendirecek gibi görünüyor. Ayrıca oyun Londra gibi büyük kentlerde terör saldırıları gerçekleştirilmesine yardım eden aşırı milliyetçi bir grup içerecek.

Grafikleri ile de son derece dikkat çeken yeni oyunda Nvidia’nın Ray Tracing yani ışın izleme teknolojisi de ihmal edilmemiş. Bu özellik ile beraber cisimlerin gölgelerinin ve yansımalarının gerçek zamanlı ve konumuza göre değiştiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu vaziyette oyundaki gerçekçi atmosferi daha da hissetmenizi sağlayacak.

Son olarak, oyunun Multiplayer ve coop seçeneklerinden de dolayı Kullanıcıların uzun süre başından kalkmayacağı bir oyun haline gelebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen