1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty Modern Warfare 4 Geliyor

Call of Duty Modern Warfare 4 Geliyor

Oyuncular tarafından dört gözle umulan Call of Duty Modern Warfare 4 hakkında heyecan verici bir gelişme yaşandı.
Yeni Call of Duty oyunu hakkında gün geçtikçe yeni bir ayrıntı gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Şimdi de, oyunun geliştirici ekibinde görev alan Robert Bowling, Call of Duty Modern Warfare 4 oyununu işaret eden tweet’leri ile heyecan yarattı.

Twitter hesabı üzerinden CoD Modern Warfare 2′nin sevilen karakterlerinden biri olan Ghost’un ölüm sahnesini paylaşan Bowling bunun dışında, yeni oyunun çıkış tarihine de göndermelerde bulundu.

İlk tweetinde 10.08.2013 tarihinde yapılan Operation Kingfish’e vurgu yapan Bowling, bu paylaşımında ise 10.08.2019 tarihine gönderme yaptığını da görüyoruz. Bu konu hakkında yayınlanan raporlara göre, bahsi geçen bu tarihin Call of Duty Modern Warfere 4‘ün çıkış tarihi olarak gösteriliyor.

İlgili Yazı

CS:GO’da Art Arda Kazandıracak 7 Taktik

Bowling bu paylaşımının hemen sonrasında ise, serinin sevilen karakterlerinden olan Ghost’un ölüm sahnesini bizlere bir kez daha hatırlattı. Bu videoda MW2’den Captain Price’ın ”Tarih galip olanlar tarafından yazılır. Tarih bir sürü yalanlarla doludur. O yaşarsa ve biz ölürsek, onun gerçeği yazılı hale gelirse, bu bizi kaybettirir.” repliğine yer veren Robert Bowling’in aslında MW4’e işaret ettiğini görüyoruz.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz aylarda oyunların çeşitli yaş gruplarına göre sınıflandırmasından sorumlu olan kurum PEGI’nin resmi internet sitesinde, Modern Warfare 2 Remastered‘in derecelendirmesi yayınlanmıştı. Fakat, haberin yayılmasıyla beraberinde oyunun derecelendirmesi de siteden hızlıca kaldırılmıştı.

Bowling’in bugünkü paylaşımlarını göz önünde bulunduracak olursak, CoD MW4’ile birlikte MW2 Remastered’in de kullanıcılara sunulacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen