İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tasarım
  3. Bulunduğu Ortamın Havasını Tamamen Değiştiren Akıllı Lamba

Bulunduğu Ortamın Havasını Tamamen Değiştiren Akıllı Lamba

Bulunduğunuz ortamın ambiyansını saniyeler içerisinde değiştirmek ister misiniz? Xiaomi Yeelight ile saniyeler içerisinde ortamın havasını değiştirebilirsiniz.
İster odanız ister oturma odanız olsun, yaşama alanınızdaki havadan sıkıldıysanız ve bunu değiştirmenin yollarını arıyorsanız Xiaomi’nin akıllı ambiyans lambası vasıtası ile saniyeler içerisinde bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilirsiniz ve bunu yerinizden kalkmadan yapabilirsiniz.

Telefonunuza indireceğiniz bir uygulama vasıtası ile akıllı ambiyans lambanızı açıp kapatabilir veya ışığın aydınlatma derecesini kontrol edebilirsiniz. İsterseniz tamamiyle aydınlık dilerseniz daha loş bir ışık kullanabilmeniz mümkün.

akıllı-lamba-Xiaomi-Ambiance-bir-portal

Tüm bunların yanı sıra şarjlı bira yapısı bulunan lamba vasıtası ile akıllı ambiyans lambanızı prize yakın yerlere koymanıza gerek kalmayacak. Sıcak bir yaz akşamında bahçenizde veya balkonunuzda ışığa ihtiyacınız olduğunda imdadınıza yetişecek bu lamba bunun yanı sıra şık dizaynı sebebiyle de her ortama ayak uydurabilir.

akıllı-lamba-Xiaomi-Ambiance-bir-portal-1

Siz de yaşam alanınızın ortamını anında değiştirecek olan bu akıllı ambiyans lambasına sahip olmak için bağlantıya tıklayarak ürünün Teknostore sayfasına erişebilirsiniz. Akıllı lambaları kontrol edebileceğiniz Yeelight programını ise alttaki bağlantılar yoluyla indirebilirsiniz.

Android İOS

 

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen