1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Bu Senenin En İşe Yarar 10 Tasarımı

Bu Senenin En İşe Yarar 10 Tasarımı

Bu senenin en çok sevilen buluşlarını sizler için derledik.
Hayatımıza her geride bıraktığımız gün çoğu buluş giriyor. Günlük yaşantılarımızı daha da kolaylaştırmaya çalışan buluşlar da bunların arasında yer alıyor. Bu haberimizde sizler amacıyla bu senenin en iyi buluşlarına göz atacağız.

HiMirror

Cildinizin halini analiz edecek olan aygıt aynı vakitte cildinizin nasıl daha iyi ve daha genç görünebileceği konusu ile ilgili da öneriler verecek.

KiiPix

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal
Bu mini yazıcı vasıtası ile telefonunuzda tespit edilen fotoğrafları hemen çıkarabileceksiniz.

Bel Tasması

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal 1
Köpeğinizi yürüyüşe çıkardığınız vakit bir ellerinizin dolu olmasına bundan sonra lüzum kalmayacak. Çift lastikli bu tasma vasıtası ile tasmayı hem belinize bağlayabileceksiniz hem de tasmanın ip evresinde tespit edilen lastikler vasıtası ile ani bir harekette sarsılmayacaksınız.

Big Blanket Co.

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal 2
Soğuk kış günlerinde battaniye kavgası yaşamayan yoktur. Bu devasa battaniye vasıtası ile herkese yetecek kadar battaniye olacak.

Tetra Countertop

Hem dizayn hem de kullanış olarak fazlasıyla beğenilen bulaşık makinesi, 15 dakikadan daha kısa bir vakit amacıylade bulaşıklarınızı yıkayabiliyor. Cihazın 2019 senesinde CES’te En İyi Buluş Ödülü Onur Sahibi olduğunu söylemekte de fayda var.

Telefonlara özel atıştırma tabağı

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal 3
Bir gerçek var ki nerdeyse hepimiz bir şeyle uğraşırken atıştırmayı seviyoruz. Genellikle telefonlarımızdan dizi ya da video izlerken bu eylemi yaptığımız amacıyla illa ki bir elimiz dolu oluyor ve rahat rahat yiyemiyor ya da izleyemiyoruz. Tam da bu noktada döneme giren bu atıştırma tabağı vasıtası ile hem telefonunuzu koyabilir hem de atıştırmalarınızı yiyebilirsiniz.

Lemoniere

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal 4
Salatalarınıza limon sıkarken bahçenizi suluyormuşsunuz gibi hissettirecek bu buluşla salatanıza eşit bir şekilde limon sıkabileceksiniz.

Kendini temizleyen akvaryum

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal 5
Hem şık hem de kullanımı kolay olan diğer bir buluşumuz ise kendini temizleyen bir akvaryum. Bitkilerden sağladığı suyla akvaryuma temiz su gerçekleştiren akvaryum aynı vakitte eviniz amacıyla zarif bir dokunuş olacak.

Telefonlar için omuz standı

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal 6
Bazen saatlerce telefona bakabiliyoruz. Bir vakit sonra meydana gelen kol ağrılarını önlemek amacıyla uygulanan buluşta telefonunuzu omzunuzdan destek alan bir standa yerleştirip istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Mini karaoke mikrofonu

işe-yarar-tasarımlar-bir-portal 7
Aramızda karaoke gerçeklştirmeyi sevenler mutlaka vardır. Karaoke severleri amaçlayan bu buluştaysa her yere götürebileceğiniz bir karaoke mikrofonu yapılmış. Ne vakit ne olacağını bilemiyorsunuz.

Mini karaoke mikrofonuyla beraber listemizin sonuna geldik. Bu buluşların amacıylade “Kullanılır” ya da “Böyle bir şey bulunsa çok güzel olur” dediklerinizi yorumlar evresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen