Bruce Willis maske takmayı reddedince eczaneden çıkarıldıBruce Willis maske takmayı reddedince eczaneden çıkarıldı

Los Angeles’ta bir eczanede görüntülenen Bruce Willis’in, maske takmayı reddetmesi üzerinde, eczanede çıkması istendi.

Ünlü aktör Bruce Willis, corona virüs salgınını hiçe sayıp maskesiz dışarıda gezerken görüntülendi.
Page Six’e konuşan bir kaynağa göre, 65 yaşındaki oyuncu, önceki gün Los Angeles’taki bir eczanede maske takmayı reddetmesi üzerine eczaneden çıkarıldı.
Boynunda bandanası bulunan ünlü aktörün onu kolayca yüzüne doğru kaldırabilmesi mümkünken maske takmama ısrarı çevredekileri şaşırttı.
Willis, kendisinden eczaneden çıkmasının istenmesinin ardından dışarıda da paparazziler tarafından görüntülendiğinde maskesini takmamaya devam etti.
Kendisinden açıklama yapması istenen Willis, konuşmamayı tercih etti.
Ünlü aktörün bu tercihinin şaşırtmasının nedeni, salgın döneminde eski eşi Demi Moore ve yetişkin çocukları Scout, Rumer ve Tallulah ile birlikte Idaho’da aynı evde haftalarca karantinada kalmış olmasıydı. O esnada aktörün şimdiki eşi Emma Heming, küçük kızları Mabel ve Evelyn ile Los Angeles’ta kalmaya devam etmişti.
Willis’in karantinadaki bu tercihi, eski eşiyle yeniden birlikte olduğu dedikodularına yol açsa da şimdiki eşi ve çocuklarının Los Angeles’ta kalma nedeninin, küçük kızlardan birinin hipodermik test sonucunu beklemeleri olduğu öğrenilmişti.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.