Britney Spears’ın corona virüse yakalanan sevgilisi Sam Asghari iyileştiBritney Spears’ın corona virüse yakalanan sevgilisi Sam Asghari iyileşti

Britney Spears’ın 26 yaşındaki Fitness modeli olan erkek arkadaşı Sam Asghari, corona virüse yakalandığını ve 10 günde iyileştiğini açıkladı. Asghari, virüsü kimseye bulaştırmadan kendini izole edebildiğini söyledi.

Britney Spears’ın erkek arkadaşı Sam Asghari’nin corona virüs testi pozitif çıktı. 26 yaşındaki fitness modeli, Instagram hesabından yaptığı duyuruda, “2020 hepimiz için çılgın / çarpık bir yıl oldu. Yaptırdığım Covid-19 testim pozitif çıktı. Etrafta dolaşmadan ve sevdiklerime (arkadaşlarım, ailem, yakınlarım) bulaştırmadan önce haberi alacak kadar şanslıydım. Kendimi hızla izole ettim ve karantina sürecime tek başıma başladım” dedi.

Covid-19 belirtilerinin çok kötü olmadığını belirten Asghari, şunları söyledi:

“Sağlıklı yaşam şeklim bana çok yardım etti, sadece bir gün soğuk algınlığı belirtisi yaşadım. Test sonucumun pozitif çıkmasından 24 saat sonra çok normaldim. Antrenmana ve evde her zamanki gibi sağlıklı beslenmeye devam ettim. 10 gün sonra bulaştırıcı değildim ve iki kez test sonucum negatif çıktı ve karantina bitti, sevdiklerime kavuştum.”
Aghari ile 39 yaşındaki Britney Spears 2017’den beri birlikte. Çift, 2016 yılında birlikte çektikleri Slumber Party adlı şarkının klibinde tanışmıştı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.