1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Black Mirror 5. sezon bölüm afişleri yayınlandı

Black Mirror 5. sezon bölüm afişleri yayınlandı

Belirsiz bir gelecekte, değişen teknolojinin yaşamımıza etkilerini çarpıcı bir biçimde karşımıza çıkaran Black Mirror, tüm dünyada milyonlarca izleyici kitlesine haiz. Black Mirror 5 sezon için geri sayım devam ederken, bölümlere dair afişler gösterildi. Netflix Black Mirror bölümleri için hazırlanmış afişleri dizi severlerin beğenisine sundu.

Netflix Black Mirror 5. sezon bölümlerini 5 Haziran’da yayınlayacak. Toplamda üç bölüm olacak sezonun, bölümlerine dair bilgiler daha ilkin ortaya çıkmıştı. Aynı zamanda Black Mirror 5. sezon bölümleri ile ilgili fragmanlar da yayınlanmıştı. Tüm bunları aşağıdaki haberimizde görebilirsiniz.

Black Mirror 5 sezon bölümleri için geri sayım devam ediyor

black-mirror-5-sezon-bolum-afisleri-yayinlandi-2

Son olarak, Netflix Black Mirror 5. Sezon bölümlerine dair afişleri de dizi severlerle paylaştı. Üç bölüm için üç ayrı poster yayınlandı.

Black Mirror 5 sezon 1 bölüm karşımıza Smithereens ismiyle çıkacak. Bu kısımda bir taksi şoförünün bir anda gündem haline gelişini izleyeceğiz.

İlgili Yazı

La Casa De Papel 3. sezon tarihi açıklandı!

Black Mirror 5 sezon 2 bölüm konusu ise bir pop yıldızı ile tanışma hayali olan sadece bir gencin yaşadıkları olacak. Olaylar gencin hayal etmiş olduğu benzer biçimde mi gerçekleşecek? Bunu bölüm yayınlandığında göreceğiz. Miley Cyrus’u başrolde gördüğümüz bu bölümün ismi ise Racher, Jack and Ashley, too.

Black Mirror 5 sezon 3 bölüm karşımıza Striking Vipers ile çıkacak. Bu kısımda yıllar sonrasında bir araya gelen iki üniversite öğrencisinin hayatlarının sonsuza kadar nasıl değiştiğini izleyeceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen